Luin kauhulla näitä kateellisia valheellisia kommentteja ja ymmärrän toki, että seksikäs, menestynyt ja taiteellinen aikuinen nainen herättää närää, mutta liika on liikaa. Toivon, että Raakel suurisydämisenä naisena tietääkin tämän ja antaa anteeksi ilkeille kommentoijille, joilla selvästi on ongelmia omassa elämässään. Toivon hänelle kaikkea hyvää!
Raakel on kaunis ja viehättävä!
12
252
Vastaukset
- Muamuija
Ihana viesti, olen täysin samaa mieltä! Olen kauhulla lukenut noita asiattomuuksia Raxusta. Ihminen on niin paljon muutakin kuin mennyt tai vielä oleva ylipaino tai muu ulkonäkö.
- Kaunistaxxxx
Kertoisiko joku minkänimisellä cd:llä olisi toi Evita-musikaalin iki-ihana levy "on the nights of the thousand`s stars", haluaisin ostaa!
- Virtuaalitanssija
Evita Soundtrack?
http://translate.google.com/translate?hl=fi&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Evita_(soundtrack)&prev=/search?q=evita soundtrack&rls=com.microsoft:fi
Tämä levy on tehty elokuvasta, jossa Madonna oli pääosassa. Jimmy Nail lauloi laulun "On This Night of the Thousand Stars" - Virtuaalitanssija
Virtuaalitanssija kirjoitti:
Evita Soundtrack?
http://translate.google.com/translate?hl=fi&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Evita_(soundtrack)&prev=/search?q=evita soundtrack&rls=com.microsoft:fi
Tämä levy on tehty elokuvasta, jossa Madonna oli pääosassa. Jimmy Nail lauloi laulun "On This Night of the Thousand Stars"Linkki ei näköjään toimi, kokeillaanpa uudestaan:
http://en.wikipedia.org/wiki/Evita_(soundtrack)
- ulkokuori..
Itsetunto ei aivan kohdillaan. Siitä kertoo se, ettei voi olla sauna/suihkupuhtaana treeneissä. Silmömeikit on oltava. Kun muut naiset tanssinopettajia myöten harjoittelevat ilman meikkejä. Raakel ei uskalla näyttää valjua meikitöntä namaansa.
Se mitä viestimme ulospäin ei pidä paikkaansa. - Ihanainen Rakel!
Raakel kuuluu kärkikolmikkkoon. Hän on valloittava ja ihana.
Tuntuu niiin epäreilulta, että öykkäri-itseensä-niin-tyytyväinen Tamminen köpöttelee ilman pienintäkään yritystä - ja urheilufanit pitää sitä VITSINÄ... äänestävät pellen jatkoon ja todelliset osaajat putoavat.
Kaunista tanssiahan me haluamme nähdä, emme rumaa löntystelyä elähtäneeltä ex-urheilijalta. Todella menneitten aikojen äijä!- maku menee
No Raakel kuuluu siihen keskikastiin, ihan tavallinen pullukka.
Vaikka muutama kuukausi sitten kuulutti laihtumistaan,,, takaisin ovat kilot tulleet ,, se on tosiasia, jos silmiään uskoo???
En tuomitse, mutta olen realisti..,,
Jotenkin TUOMARITKIN menee välillä liikaa mukaan.
- Eräs emäntä
Ei tässä ole laihtumisesta tai lihomisesta kyse, vaan tanssimisesta. Rakel heittäytyy, eläytyy ja yrittää kaikkien kilojensa kanssakin, kuten itsekunkin pitäisi. Varmaan hänelläkin kokemusta myös siitä ajasta, kun koetti olla mahdollsimman näkymätön, kuten moni muukin ylipainostaan tietoinen koettaa olla. Useinhan joku on myös kisan aikana selvästi kiinteytynyt, jopa laihtunutkin tai ainakin tullut sporttisemman näköiseksi, minä vähän olen odotellut, että Raxu joku viikko säväytttäisi upeilla vatsalihaksillla ja timmillä kropalla, mutta ehkä niihin on vielä hiukan matkaa jäljellä. Silti kaikki propsit itsensä voittamisesta Raxulle jo näilläkin eväillä.
- opjepowjer
Ärsyttävä akka, sitä se on.
- Tanssi.matti
En ymmärrä, mihin perustuu suitsutus Havaksen ja Lignellin ylivoimaisista tanssitaidoista? Kiusallista katsottavaa molempien tanssi. Eläytyminen menee välillä ihan överiksi.
- tympäsee............
Täysin samaa mieltä!
- 2 kertaa katsonut
Minua ehkä eniten häiritsee tämän Lignellin rouvan tapa lähmiä tuota poikaparkaa, joka on joutunut hänelle pariksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po2077196- 512753
- 1882251
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101613Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1421569Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke191237- 741190
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,381133Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241097Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty501019