Tämä maa elää kroonisessa uutistyhjiössä

Heidi Hautalan mitätön eroaminen puhuttaa kansaa kuin Elvis olisi herännyt henkiin. Järjetöntä passkaa. Mikä siinä puhuttaa niin loputtomasti? Pliis,,,,,älkää vastatko.
159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

luulin ensin että se on ampunut jonkun tai vastaavaa, mutta se olikin sitten jotain poliittista kikkailua

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joku vaan kirjoitti:

Heidi Hautalan mitätön eroaminen puhuttaa kansaa kuin Elvis olisi herännyt henkiin. Järjetöntä passkaa. Mikä siinä puhuttaa niin loputtomasti? Pliis,,,,,älkää vastatko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu