arpi tappaa mut hitaasti

Paras tapa saada arpi vaaleaksi? Mikä on ajantasaisin ja toimivin keino nyt?
3114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kallis etanavoide tai halvempi Bepanthen voide.

Äänestä

Oletko jo kokeillut hoitoon silikonilevyjä? Tarvitsee useiden kuukausien jatkuvan käytön. Näkyvällä alueella voi käyttää silikonigeeliä mutta sitä on lisättävä usein koska hankautuu helposti pois.

Äänestä

Mua taas ei enää haittaa niin paljon. Meikkiä päälle, jos kotoota kauemmaksi menen. Tuttujen kesken ei haittaa olla meikittä.
Olen aika hyvin tottunut arpeeni ja ilman en osaisi varmaan enää ollakaan.
En olisi sama minä, kuin nyt olen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


öhjgduoönyilömbxf kirjoitti:

Paras tapa saada arpi vaaleaksi? Mikä on ajantasaisin ja toimivin keino nyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu