Hitlerin hauta

on paska putken päässä,Stalin tuhkasi ja veti WC:n pöntöstä.Menkää vartioon natzit.

Stalin oli vuosisadan sankari antoi natzeille ja sen kätyreille kyytiä.
hieno homma.
358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinua tiskijukka nuo ulosteet tuntuu kovastikkin kiinostavan.

Äänestä

istuivat Stalin ja HItler jakaen Eurooppaa hyvässä sovussa.

"Stalin oli vuosisadan sankari antoi natzeille ja sen kätyreille kyytiä.
hieno homma."

Stalin hämmästyi suuresti, kun liitto ei kelvannutkaan.

Äänestä
  • Oookko nää ryppyperse käyny jo piaskoll

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Natzi vartio kirjoitti:

on paska putken päässä,Stalin tuhkasi ja veti WC:n pöntöstä.Menkää vartioon natzit.

Stalin oli vuosisadan sankari antoi natzeille ja sen kätyreille kyytiä.
hieno homma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu