Ville transsukupuolinen?

rsfdsfdsvcx

Onko Ville syntyjään nainen? Todella naismainen ääni ja olemus muutenkin.

5

499

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • trsdfdsfsdfds

      Lisäisin vielä, että tämän viestin ei ole tarkoitus olla mitään v*ttuilua, vaan ihan oikeasti olen kiinnostunut tietämään mikä on asian laita ja onko joku muu huomannut saman asian.

      • paras voittakoon

        Olennaisinta minun mielestäni on Villen äänen soundi ja laulutaito. Hän on ehdottomasti tämän vuoden paras kokelas. Alma on toinen suosikkini. Muut ovatkin sitten kevyempää sarjaa - siis musiikillisesti. Onko taso tänä vuonna heikompi kuin viime vuonna vai tuntuuko se vain siltä, kun viime kerralla finaalissa nähtiin kaksi huippulaulajaa, että siitä on paha paremmaksi laittaa.


      • inmn

        Ville on ihan poika syntyjään. Olen sukulainen ja tiedän.


    • helan går

      Tykkää ymmärtääkseni pojista. Mitä ruotsissa asuva tekee suomen Idols kisassa tai muissakaan laulukisoissa suomen puolella? Osallistui Karaoke Legenda kisoihinkin viime vuonna, vaik se kisa mielestäni on ei levyttäneille karaoke harrastajille, eikä ammattilaisille tarkoitettu. Vähän epistä toisia kohtaan, että ammattilainen tulee ja laulaa toiset suohon. Helppokos siinä on sitten hymyillä voittajana. Järjestäjissä vika kun eivät ota selvää kisaajan taustoista. En kirjoita tätä kateudesta, ja on Ville symppiksen tuntuinen ja tosi hieno ääni. On taas lihonut, vaikka laihdutti rajusti kun osallistui ruotsin Idolsiin. Villellä on mukiinmenevä blogi..Ruåttiks.

    • hopihopi

      Karaoke Legenda-kisan säännöissä ei ole mainintaa, etteikö ammattilaiset saisi osallistua, mutta yleensä kai karaokekisoissa on tällainen sääntö/tapa. Myös Legendan viime vuoden naisten sarjan voittaja on jo levyttänyt artisti....samoin seniori sarjan miesten voittaja keikkailee sekä Suomessa että Ruotsissa. Olishan se tietty noloa, jos ammattilaiset ei pärjäis harrastelijoille :).

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1607
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1562
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1128
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      931
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      914
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      765
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      620
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      617
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      597
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      556
    Aihe