Treenaan, ei oikein maistu, mut ei maistu mikään muukaan. Yritän treenata että pysyis jotenkuten järissään, jatkuis jonkulainen elämänhimo. Ei hyvältä tunnu, mut pakko vaan jaksaa, piru ku sais jonku mimmin, joku joka ois oikeesti loppuelämän, onko sellanen ees mahdollista, entiedä.
Elän kuolemassa
Jori..
385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ethän oo se BB-Jori, voimia!
Vaihda ohjelmaa jos ei maistu. tee jotai tykitystä mistä digaat. unohda nää broscience pellet sun on pakko kyykätä jos haluut testot ylös, sun on pakko penkata ku kaikki muutki tekee nii, natuna sun on pakko treenaa kroppa 2-3 kertaa viikos läpi muute kaikki o turhaa. Tee mistä digaat vaik 5 jakosta j oka suunnasta gei punpingia. tee niit liikkeit mist digaat älä tee niitä mitkä v*tuttaa ja tuntuu ikävält.
mimmin saat tuolta suomi24.fi treffit sivustolta. profiili sinne niin kyllä tärppää. laita joku fiksu teksti ja siisti kuva itestäs. siisti hiukset, aja parta, alota dietti oot bulkkisika kuiiteskii, hae siistit kledjut stockalta ja uus tuoksu, pese hampaat. mimmi on sun pian.
ÖNN ÖNN ÖNN ÖNN!!!
Jatka treeniä ja käy luonnossa lenkillä / kävelyllä. Auttaa syysvitutukseen. Kirkasvalolamppu on mulla toiminut myös yllättävän hyvin. Äläkä unohda syödä monipuolisesti! Etenkin pimeinä syksyinä kannattaa tankata rehuja, marjoja ja hedelmiä huolella.
Ei ehkä uskoisi, mutta noi auttaa ihan todella keskivaikeaan masennukseen. Auttaa vaikeaankin, mutta siihen kannattaa hankkia lääkeet avuksi.
Noilla ohjeilla menen itse. Nykyään osaan jo ennakoida, tunnistan kun alamäki alkaa. Ja nykyään tiedän, että se olo voi muuttua. Oli aika, kun "tiesin" ettei muuta enää ole.