Inman aligner

Olen kiinnostunut oikomaan hampaitani kyseisellä menetelmällä ja haluaisinkin kysyä hoidon läpikäyneiltä: tehosiko hoito toivotulla tavalla ja onko sitä tarjoaville hammaslääkäreille pitkät jonot
382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hei!
Itse saan oman Inmanini viikon päästä. Olisin myös kovin kiinnostunut kuulemaan kokemuksista. Ja lähinnä niistä negatiivisista kokemuksista. Olen kuullut paljon hyvää, ja melkein vuoden harkinnan jälkeen päädyin hoitoon.

Äänestä

Hinta kiinnostaa

Äänestä
  • kaikkineen 2000-2500/ leuka

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hgjd kirjoitti:

Olen kiinnostunut oikomaan hampaitani kyseisellä menetelmällä ja haluaisinkin kysyä hoidon läpikäyneiltä: tehosiko hoito toivotulla tavalla ja onko sitä tarjoaville hammaslääkäreille pitkät jonot

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu