Voi hyvänen aika sentään mitä kuraa taas tuo maikkarin karaoke idols on taas tänäkin vuonna saanut aikaiseksi, itsensä nolaavia ihmisiä, jotka kuvittelevat olevansa tähtiä.
Otetaan nyt esimerkikisi Teuvo Lomanin homo statuksella ratsastava Niko, ei hyvää päivää sentään.Ihan kuin katselisi hauskoja kotivideoita.
Sama tosin pätee kaikkien muidenkin kohdalla.
Niin kuin myös tuomariston kohdallakin.Ainut joka musiikista jotain ymmärtää, on Lauri.
Nikula on artikuloinut markkinoille jo monta floppia, ja sama meno näyttää jatkuvan.
Siis kuka noista oikeasti tulee myymään levyjä?
Tai tulee myymään levyjä, jos pääsee töihin vaikka Anttilan levyn myyntiosastolle.
wtf
cowelin simppa
2
157
Vastaukset
- p.kammari
Mutta sini sapotakee vois kattella enemmänkin. Oikeastaan se vanha hippi ja se sähkörasta tukkainen vois mennä muuanne. Sini olisi yksin ja strippais välillä.
- joku karjalan idoli
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73893
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104768- 51707
- 39664
- 49634
- 44630
- 31629
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 50560
- 37506