antamalla Manuelalla jatkuvasti huonoja arvosteluja/pisteitä. Todellisuudessa Manuela tanssii kauniimmin ja sulavammin kun pökkelö Raakeli.
Tuomarit yrittää tehdä väkisin voittaja Rakelista
19
443
Vastaukset
- tuomaripelii
Aivan samaa mieltä. Ja mielestäni Sari on tai oli(valitettavasti putosi tänään) sulava liikkeinen. Tuomaripelin perusteella Raakel voittaa vaikka kansa yrittää olla toista mieltä.
- niin just
että tuo pölkkyjalka se vaan porskuttaa menemään tuomareiden suosikkina, kyllä olis Sari saanut vielä jatkaaa ja tuo yks kiehnääjä pudota jo pois.
- upea nainen
Äläkään nyt möliskö paskaa .Kyllä Raakel oli illan kaunein ja paras tanssija. Raaakel on upea nainen ,kyllä Manuella ei ole mitään sen rinnalla.
- säihky sääri
upea nainen kirjoitti:
Äläkään nyt möliskö paskaa .Kyllä Raakel oli illan kaunein ja paras tanssija. Raaakel on upea nainen ,kyllä Manuella ei ole mitään sen rinnalla.
taidat olla samallainen pölkky jalka
- ansku
Raakel oli pudotusuhan alla vaikka sai 10 pistettä "ylimääräistä", olisi tippunut ilman niitä. Selkeästi yleisö ei hänlelle ääniä anna. Törkeetä Raakkelin suosimista tuomareilta, varsinkin Uotinen ottaa joka kertä jonkun "suojatin" jota kehuu ja jakelee kymppejä meni tanssit miten huonosti hyvänsä.
Studioon valjastettu Raakkelin kannattajia hehkuttamaan vihellyksin ja taputuksin mutta kun äänestäjät EI vaan tykkää...Sari olisi jatkon ansainnut... - Mun mielipide
Raakel on RUMA!Ryppyinen, läskit jotka roikkuu ,tekoirvistys. ylimieinen!Nimimerkki "upea nainen "taitaa olla Raakel itse, eihän kukaan voisi TOSISSAAN sanoa häntä kauniiksi!
- et silleen
Niin tämä kait ei oo mikkään kauneuskilpailu. Tanssijana Raakel on ylivoimaisesti paras.
- "jorma"
et silleen kirjoitti:
Niin tämä kait ei oo mikkään kauneuskilpailu. Tanssijana Raakel on ylivoimaisesti paras.
Helena myös hehkuttaa Raakelia.
Mutta onneksi Jukka attaa välillä rehellistä kritiikkiä.
Mutta ei voi mitään ku Jorma ja Helena on puolueellisia. - tyhmyytä.
Mistä nämä aivottomat tulee tällä palstalle ,hävettää teidän puolesta.
- Yök.
"raksu" saa jo 8 pistettä kun astelee lavalle, vaikkei tekis mitään. Näin se on. Inhottava otus.
- ..........
Ei varmasti tarvitsekaan tehdä mitään ,joska tuomarit tietää Rakelin olevan hyvä.
- niin väärin
Helena sulkee silmänsä Raakelin virheiltä, ja sitkeästi vain antaa hyviä pisteitä.
- ......
Hölmöily vaan jatkuu.
- Mahtoi tuolla
Paksulla ottaa kunnian päälle kun joutui pudotusuhan alle! Aivan oikein sille! Väärin oli että Sari tippui kun ei ole yhtään noin ylimielinen kuin tuo Paksu..toivottavasti tippuu ainakin ens kerralla!!
- khgggggggggggggggggg
Huomasitteko kun rouva oli tanssinut.
Niin Helena kehui, että oletpa sinä kaunis tänään.
Seuraavana Vappu, että oletpa upea tänään.
Oliko sovittu juttu??? - voivovivovi
khgggggggggggggggggg kirjoitti:
Huomasitteko kun rouva oli tanssinut.
Niin Helena kehui, että oletpa sinä kaunis tänään.
Seuraavana Vappu, että oletpa upea tänään.
Oliko sovittu juttu???Että sinä ääliö jaksat.
- Tippui mokomakin
Niinpä tippui raakkeli. Et päässyt finaaliin, et .
- rehellinen arvosteli
khgggggggggggggggggg kirjoitti:
Huomasitteko kun rouva oli tanssinut.
Niin Helena kehui, että oletpa sinä kaunis tänään.
Seuraavana Vappu, että oletpa upea tänään.
Oliko sovittu juttu???onpa porukka kateellista kun tosi kaunis perheenäiti osaa tanssia. musiiki vie voittoon. happamia sanoi kettu pihlajanmarjoista kun ei itse puuhun yltänyt. tosi.
- fani siis Raxun.
vai niin. oletko parempi asiantuntija kun ammattilaiset. kehtaatkin arvostella. et ymmärrä mitään tanssista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,713515Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt152664Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu242247Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod112233Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1052167Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e992131Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1072063MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,141905Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.5991897Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S231673