Muillekin ihan vaan vinkiksi, että katsokaas URHEILULEHDEN "Meidän Peli-vihjeet niin taitaa olla voittoa takaava se että pelaa juuri niitä häviämään joita UL vihjaa voittajaksi!
Viime yönäkin UL: n mukaan piti olla Anaheimin ja Winnipegin pelkkiä vastaantulijoita ja kuinkas kävikään:=))
Joo, pelasin tupla Anaheimin ja Winnipegin voitoille, jeeeee!!!!!
Mitähän ne vihjaa illan Mestarien liigaan...
Viime yönäkin UL: n mukaan piti olla Anaheimin ja Winnipegin pelkkiä vastaantulijoita ja kuinkas kävikään:=))
Joo, pelasin tupla Anaheimin ja Winnipegin voitoille, jeeeee!!!!!
Mitähän ne vihjaa illan Mestarien liigaan...
Vastaukset 3
Vanhimmat
Eipä mennyt putkeen UL:n vihjeet mestarien liigaan eilen, heh. Kun hitto se ManC ei kompastunutkaan vaan mäni voittamaan aika selekeesti, heh heh!
No, pientä lohtua että osuivat he "lottoliiga"-vihjeessään kun Minnesota voitti:=)
Joten....ei teilata vielä poikia vihjeissään, seurataan, seurataan....mutt ei peesata, heh!
Hah, ei näitä. Onhan tuollaki välillä kyl hyviä tipsejä ollu mutta en oo kyl ite monestakaan ollu samaa mieltä.
Mä ite seuraan brittifudiksen osalta twitterissä https://twitter.com/footballtips
ja sit tätä suomalaista kaveria https://twitter.com/HeikkinenHT
UL:n vihjeet näyttävät järkeviltä todennäköisyyksien valossa. Eilisillan ja viime yön tulokset ankarasta prosenttilaskusta huolimatta olivat vissiin lottokoneella leivottuja. Mikähän siinäkin on että kun niitä itsekseen laskee, niin menee aika hyvin tulokset nappiin. Mutta annapa olla jos laitat euronkin panoksen single-kohteeseen, niin johan joku koulujenvälisten katiskakalastuskilpailujen häntäpään joukkue, jolla on kerroin toisella kymmenellä ja todennäköisyys 5 %, voittaa vaikkapa illan NBA-ottelun tai saa ainakin tasapelin.