Possua Suomen lapsille!

Kinkkua, pekonia, kyljystä, läskisoosia, makkaraa... paistettuna, grillattuna, uunissa lämmitettynä... Nam nam!
8113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ehdottomasti. Possusta saatavia ainesosia esim. liivatetta tulee myös lisätä kaikkiin ruokaaineisiin mihin se vain suinkin on mahdollista! Vaikka pienikin määrä, jos ei muuten. Nam Nam !!!

Äänestä
  • Eikös liivate tehdä yleensä hullun lehmän selkärangasta?

    Äänestä

  • Nam Nam !!!
    sikapartikkelit rules!!!
    ihan tässä vesi herahtaa kielelle

    Äänestä

Kylläpäs sai aloittaja veden herahtamaan kielelle....ja islamin pakkomielteet eivät tuota perinnettä sitten sotke!

Äänestä
  • koulussa kun muille tulee possua, Islamit syö naudanfilettä. Niillä on erikoispalvelu.

    Äänestä


sian syöijä näyttää sialta ja käytäytty kuin sika

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruokaa suomalaisille kirjoitti:

Kinkkua, pekonia, kyljystä, läskisoosia, makkaraa... paistettuna, grillattuna, uunissa lämmitettynä... Nam nam!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu