Eläimiin sekaantumiseen halutaan lainsäädännössä puuttua tiukemmin ja
porsaan reikä halutaan tukkia!!!
porsaan reikä halutaan tukkia!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Late Lapista. tietää tuosta asiasta jos kuka, sehän on nylvännyt poroja sekä Jussufin (sen saman) luona lampaita.
Todella pöyristyttävää seksuaalivähemmistön sortoa. Miten tuollaista voidaan edes ajatella nykyaikaisessa sivistysvaltiossa.
kyllä, reenpiissin erikoisjoukot ovat matkalla tuhoamaan tämän lainsäädännön tekijät,se oli viimeinen tippa niille
Ajatelkaa jos lakia tiukennetaan niin monen persumielisten vaimot ja tyttöystävät viedään heiltä pois ja laitetaan takaisin vaeltamaan laitumelle.
paremmin mä kuvittelen että vihreiden presidenttiehdokkaan morsian kielletään tässä lainsäädännöllä, niilähän on perinteisisti aina hiukan oudot morsiammet. Eli älkää viherrikolliset peljätkö ei Persut teidän kumppaneihinne koske.