Minkä takia Pariskunta Matti ja Hilkka Ahde on vähän väliä oikeudessa? Ja poika tuomittu huumeista? Herättää kysymyksiä.
Matti ja Hilkka Ahde - jatkuvasti oikeudessa
iihmettelevä
986
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
se syy on Narsismi ja ahneus (40000e) kiiluu narssin silmissa.
sekopää porukkaa koko Ahteen klaani. ei ole kakki muumit laaksossa...
Oppivat pahoille tavoille etuoikeutettuina eliittidemareina joilla oli omat säännöt ja joiden tekemisiä katsottiin aina läpi sormien.
Nämä eivät tajunneet myötätuulensa kääntymistä vaan jatkoivat kuin ennenkin vaikka olivat jo sivuraiteella.
Nyt ei taida apua tulla isoilta kummisediltä ja tädeiltä, siitä seuraa tuo tragikomedia.
Rädyn mukaan Hilkka Ahde oli kertonut, että hän sai miehensä tapaan olla seksuaalisessa suhteessa muiden kanssa.
tulette näkemään että saa korvauksen kun kyse on demareista ja jäsenet pääsivät oikeuslaitoksiin jäsenkirjoilla virkoihin.Niin on myös poliisin johdossa ja supossa jaettu virkoja puoluejäsen kirjojen mukaan ja oikeuslaitoksissa tuomareita.
sillä taataan oma selusta hyvin-
Omanpa pahaa kiusaamista kun sano pikku -liisa?Ei taida tietää mitä on oikea työpaikka kiusaaminen kun itsellä on isot kokemukset siitä.Olit porukan ulkopuolinen ja syylistettiin varkaaksi ja haukuttiin seläntakana ja kyytättiin tekemisiä ja seurattiin kulunvalvontaa.Ei koulutusta vaikka pyysi niin aina evättiin vaikka muut työntekijät pääsivät niille.Palkaus oli varmaan huonoin minulla vaikka samaa duunia tehtiin.Et voinut olla edes sairaslomalla vaikka olit kipeä.Pakotettiin tekemään sellaisia töitä mitä lääkäri oli kieltänyt.Onneksi tämä paska on takana päin jo.
Oulaista eliittiä. Hih!
Rikollisuus periytyy.
Yksinkertaisesti paskasakkia!
Yritti vielä perceellään edetä urallaan!