nyt kaikki

laitoksiin ja nenät perseisiin ja jos haiskahtaa niin valituksia lääninhallitukselle.
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä ne on kuule asiallisia valituksia joita sinne lääninhallituksiin lähetellään, eikä tuollaista epäsivistynyttä pöljäilyä.

Äänestä
  • ja nikit vaan vaihtuu, eilen minä, tänään leevi, mikähän huomenna? mutta yksi ei muutu; skitsofrenias on ja pysyy ja SEN HUOMAA!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minäkin kirjoitti:

laitoksiin ja nenät perseisiin ja jos haiskahtaa niin valituksia lääninhallitukselle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu