Olen sanaton eduskunnan työskentelystä

http://www.hs.fi/talous/Kevan Ailus ei pärjää palkkakilpailussa/a1384920368806
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Valtiovarainministeriö vastuussa.
Myös Kokoomuksen Kataja.

Äänestä
  • Pitikö Halosenkin näyttää, että osaa hänkin.
    481 000 € laittoi yhteen yksityissuihkarin vuokraan.

    Ikävää kansalaisten kannalta kun nämä haaskaa rahat tyhjyyteen.

    Äänestä

481 000 €

Jos nyt olisi raha käytössä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastuu ministerit ? kirjoitti:

http://www.hs.fi/talous/Kevan Ailus ei pärjää palkkakilpailussa/a1384920368806

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu