ducato ja automaatti comfortmatic

Olen etsiny tietoa ducaton automaatin tekniikan toteutuksesta mutta ei löydy. Millainen on se automaatti? On eri tuntuma vrt. Henkiläautojen robotti vauhteisto (psa).
4255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se on samanlainen.

Äänestä

Pelaa odotetusti. Ei voita oikeaa autom mutta parempi kuin manuaali.

Äänestä

Pelaa odotetusti. Ei voita oikeaa autom mutta parempi kuin manuaali.

Äänestä
  • Tyypillinen automatisoitu laatikko, mikä vaihtaa hitaasti.
    Ihan leppoisaa matkantekoa, jos vain säilyy ehjänä.
    Kaverilla oli asuntoautossa tuollainen ja kun alkoi reistailla, niin piti korjata kolmessa eri paikassa ennenkuin löytyi sellainen tekijä, että tunnisti vian ja sai laatikon toimivaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laiska vaihtaja kirjoitti:

Olen etsiny tietoa ducaton automaatin tekniikan toteutuksesta mutta ei löydy. Millainen on se automaatti? On eri tuntuma vrt. Henkiläautojen robotti vauhteisto (psa).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu