Cheek kokoomuslaisen pikkujouluissa

http://www.verkkouutiset.fi/politiikka/cheek pikkujoulu heinonen-12089

Taas nähtiin mikä tämä Poski on, pelkkä iljettävä porvari.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kateellinen!

Äänestä
  • Kokkareet saisivat keksiä uuden sanan jos kykenevät. Kateellinen on kärsinyt pahan inflaation kuin kaikki ovat heidän mielestään heille aina kaikesta kateellisia. Kertoo enemmän kokkareista kuin muista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


melusaastetta kirjoitti:

http://www.verkkouutiset.fi/politiikka/cheek pikkujoulu heinonen-12089

Taas nähtiin mikä tämä Poski on, pelkkä iljettävä porvari.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu