http://www.iltalehti.fi/urheilu/2013112817772362_ur.shtml
Kati haukkuu käytännössä suurimman osan ei läskeistä natumiehistä kanniskeltaviksi pikkumiehiksi iltalehden-sivuilla (Kati on itse 88kg):
http://www.iltalehti.fi/urheilu/2013112817772454_ur.shtml
"Tällä hetkellä sinkkuna elävä Luoto kertoo pitävänsä kookkaista miehistä. Mitään kanniskeltavaa pikkumiestä tai sohvaperunaa hän ei kelpuuttaisi.
- Sen verran pitää olla minua isompi, että minulla säilyy naisellinen olo. Salilta niitä löytää, hän sanoo."
Joo ja olen itse "kanniskeltava pikkumies", koska olen alle 88kg. Kylläpä on naisella otsaa halveksua normaalin kokoisia miehiä kun itse on kuntonsa/voimansa hankkinut muualta kuin sieltä aamupuurosta... Katina pitäisin kyllä suuta soukemmalla. Olisi nyt edes sanonut että "pidän isommista miehistä".
Kati Luoto Maailman Vahvin Mies -klpailun voittaja!
15
2082
Vastaukset
- Mene salille
No voi-voi.
Miksi juuri Katin pitäisi olla sinusta kiinnostunut? Sehän kertoi, ettei ole kiinnostunut sun fetismistäsi. Onhan niitä muitakin isoja naisia. Jospa koittaisit pokata jotakuta muuta sua nostelemaan. - Mielensä pahoittanut
Arvasin jo mikä ensimmäinen kommentti on. Itse en ole viehättynyt Katista, pidän hieman häntä pienemmistä naisellisista naisista.
- Ruma miesmäinen.
"Kati Luoto Maailman Vahvin Mies -klpailun voittaja!"
Vahvin mies. Nurua. No mieshän tuo on. Ihan miesmäisen näköinen roinahuor*.
Ja ei kehtaa myöntää roinaamista. "Ei ole mitään lääkekaapissa!". Varmasti voitetaan näitä titteleitä natuna. Varmasti.
Ja kyllä, olen isompi kuin hän. Nimim. Paljon isompi.
- pk12
Katsokaapa vanhempia kuvia tästä kaverista, on meinaan kaurapuuro "hieman" muuttanut kasvonpiirteitä. Olisi nainen ja myöntäisi salailun sijaan, ilmiselvää se kuitenkin on mitä on vedetty.
- Vainiintaas...
Oletko huomannut, että ihmiset muuttuvat vanhemmiten. Naisten kasvoistakin tulee miesmäisemmät, kun naishormoonien määrä kehossa vähenee. Testosteronitasoaan voi nostaa punttitreenilläkin, ei siihen tarvita roinaa.
Missä niitä vanhempia kuvia on? Netistä löytyi jotain 4 vuotta vanhoja. Rouva on kyllä nyt naisellisempi kuin silloin, johtunee meikeistä ja laitetuista hiuksista.
On se kumma, kun heikkoja miehiä pelottaa vahvat naiset. Niin henkisesti kuin ruumiillisestikin vahvat. Jokaisen naisen ei tarvitse olla teitä varten teitä miellyttämässä. Ja jos ei ole yhtäkään joka teitä viitsisi katsella, ei se ole kaikkien naisten vika. Vika löytyy sieltä omasta peilistä.
- Testotanja?
Jaa vai että naiset muuttuu miehen näköiseksi vanhetessaan? Vai nin taas.. :D Taidat itse olla roinaava nainen, arvaanko oikein? Treenaamalla voi nostaa testotasoja? Joopajoo naiset varmasti voi nostaa testotasojaan korkeammalle kuin teteinipojalla ihan vaan treenaamalla. Ja jos et itse ole roinaava nainen niin: Herää pahvi.
- Nainen 56 kg
En roinaa. Ei ole tarvetta. Rauta nousee muutenkin. Teinipojilla on varmasti paljon testosteronia, mutta en verrannutkaan tasoja heihin. Penkistä nostan kuitenkin monta kymmentä kiloa enemmän kuin keskitason teinipoika.
Otahan selvää asioista. Ihan simppeli googetus voi antaa sinulle uutta tietoa luulon tilalle.
Minua ei kiinnosta roinaako Kati vai ei. Kovia tuloksia silti. Aina kun nainen on parempi kuin mies, heikko mies keksii kyllä selityksen :-) - fjiewr
Nainen 56 kg kirjoitti:
En roinaa. Ei ole tarvetta. Rauta nousee muutenkin. Teinipojilla on varmasti paljon testosteronia, mutta en verrannutkaan tasoja heihin. Penkistä nostan kuitenkin monta kymmentä kiloa enemmän kuin keskitason teinipoika.
Otahan selvää asioista. Ihan simppeli googetus voi antaa sinulle uutta tietoa luulon tilalle.
Minua ei kiinnosta roinaako Kati vai ei. Kovia tuloksia silti. Aina kun nainen on parempi kuin mies, heikko mies keksii kyllä selityksen :-)Noh, tätikin on setä jos tädillä on pallit.
- Joppi5
Nainen 56 kg kirjoitti:
En roinaa. Ei ole tarvetta. Rauta nousee muutenkin. Teinipojilla on varmasti paljon testosteronia, mutta en verrannutkaan tasoja heihin. Penkistä nostan kuitenkin monta kymmentä kiloa enemmän kuin keskitason teinipoika.
Otahan selvää asioista. Ihan simppeli googetus voi antaa sinulle uutta tietoa luulon tilalle.
Minua ei kiinnosta roinaako Kati vai ei. Kovia tuloksia silti. Aina kun nainen on parempi kuin mies, heikko mies keksii kyllä selityksen :-)mitäs täällä huutelet kun et näköjään asiasta tiedä yhtään mitään? ja jos sinua ei edes kiinnosta roinaako kati vai ei? taidat joko valehdella tai sitten olet hieman yksinkertainen etkä osaa ilmaista itseäsi.
- Oletko teinix?
Joppi5 kirjoitti:
mitäs täällä huutelet kun et näköjään asiasta tiedä yhtään mitään? ja jos sinua ei edes kiinnosta roinaako kati vai ei? taidat joko valehdella tai sitten olet hieman yksinkertainen etkä osaa ilmaista itseäsi.
Tasosta päätellen taidat olla sama joka valmistaa palkkarinsa ripulista joka ketjussa...
Kerro sitten tietosi, jos sinulla sitä on ;-) - Marko-Moderaattori
Oletko teinix? kirjoitti:
Tasosta päätellen taidat olla sama joka valmistaa palkkarinsa ripulista joka ketjussa...
Kerro sitten tietosi, jos sinulla sitä on ;-)Lopetahan nuo fantasioidesi kertomiset täällä, kiitos.
- Oletko teiniz?
Marko-Moderaattori kirjoitti:
Lopetahan nuo fantasioidesi kertomiset täällä, kiitos.
Arvasin, pelkkä narukäsi...
- adonis44
Oletko teiniz? kirjoitti:
Arvasin, pelkkä narukäsi...
Tyhmä ämmä, olee jo hiljaa.
- and ja or
tsiigasin noi linkit ja voi voi että sä vittu oot idiootti, ketä kiinnostaa ton näkösen ämmän kommentit, ei vittu enää ihmetytä miks se on sinkku....
- Anonyymi
Aika hauskaa kattoa näitä kommentteja kun Kati Luoto on minun Mummi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.734956Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.113359Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j202645Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.571717- 471566
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441336- 941322
Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2191103Hiljaisuus
Tarkoittaa välinpitämättömyyttä, henkistä väkivaltaa ja kiusaamista. Olet valinnut hiljaisuuden.711005IS Viikonloppu 29.-30.11.2025
Antti Skytältä 3-tasoinen ristikko. Pääkuvassa on harhauttava elementti, mikä saattaa hidastaa myös muiden kuin minun ra51889