Lidl on hyvä!

364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No huh, nyt äkkiä saksaa opiskelemaan!

Äänestä

Milloin nStockman tekee saman?

Äänestä
  • Mitäs luulet, ei ahneista hyrreistä tuohon olisi koskaan. Eikä varsinkaan alempirotuisille suomalaisille tule antaa yhtään mitään, jos ei ole ihan pakko.

    Lidl-ketjun omistaja sen sijaan lahjoittaa paljon hyväntekeväisyyteen, sekä järjestää tuollaista palkallista koulutusta eri maissa. Ruotsalaisesta ei siihen olisi koskaan, eikä kyllä suomalaisestakaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hänchen kirjoitti:

http://www.uusisuomi.fi/kotimaa/64574-lidl-korkeakoulu-suomalaisille-alkaa-opiskelijoiden-palkka-1500-eukk

HEIL LIDL!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu