http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288630359826.html
Aikuinen mies harrastaa seksuaalista kanssakäymistä 14-vuotiaan tytön kanssa huoltoaseman vessassa, jää kiinni, ja saa vain 8 kuukauden ehdollisen tuomion?
..
..
..
MITÄ H¤LVETTIÄ NE IDIOOTIT SIELLÄ OIKEIN MIETTIVÄT?
Aikuinen mies harrastaa seksuaalista kanssakäymistä 14-vuotiaan tytön kanssa huoltoaseman vessassa, jää kiinni, ja saa vain 8 kuukauden ehdollisen tuomion?
..
..
..
MITÄ H¤LVETTIÄ NE IDIOOTIT SIELLÄ OIKEIN MIETTIVÄT?
Vastaukset 9
Vanhimmat
ne ilmeisesti suunnittelevat samanlaista tekoa
Samperi, suurimmat maanpetturit istuvat siellä eduskunnassa ja tuomioistuimilla.
Miettivät, että jos ja kun Islamin suur-invaasio toteutuu, on suojaikäraja pudotettava kolmeen päivään. Ja kun näin pian tapahtuu, on turha nyt nipottaa edes kymmenvuotiaiden hyväksikäytöstä. Islam tulee ja päätäjät tekevät lait jotka noudattavat sitä. Ja jos Suomen laki ja islamin opin mukaan tehdyt teot ovat ristiriidassa, väistyy Suomen laki aina. Sen noudattamisen vaatijat tuomitaan kansanryhmää vastaan kiihottamisesta, kuten on jo nähty.
Espanjassa ja Israelissa tuota pidettäisiin aivan normaalina(Israel 12v Espanja 13v), ei ihme jos väestö vähenee ja eläköityy, kun ei saa tuoretta tavaraa laillisesti.
Tytön isänä teloittaisin tuon apina raiskaajan ja saisi siitä kaksi kuukautta ehdotonta.
Oikeus on otettava omiin käsiin kun valtio ei millään tavoin edes yritä suojella meitä lainkuuliaisia kansalaisia, kaikki vitun apina terroristit Afrikasta kyllä saavat rikollisina oikeutensa .
Tapetaan raiskaajat ja murhaajat?
Pieni suihinotto ei pahaa tee. Kysy vaikka äidiltäsi!
Tähänkin pulmaan löytyy 3 erilaista ratkaisua, kun lukee antamieni linkkien perustelut läpi.
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/665
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/663
https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/629
20 vuotias nulikka aikuinen mies?
AINOA RATKAISU ON TÄMÄ:
ÄLKÄÄ VALITTAKO LAMPAAT! HAKEKAA RAHANNE POIS PANKISTA JA LOPETTAKAA TYÖNTEKO(illujen elättämisen) ,NIIN SAATTE VAPAUDEN!
VAI PELOTTAAKO SEMMOINEN OIKEA VAPAUS?
Vain semmoinen ihminen tarvii poliisii joka ei itse luota itseensä siinä ettei himoissaan pystyisi olla ORJUUTTAMATTA muita!