Tämä on luokkasotaa ihmiset!

Me taistelemme oikeiston voimia vastaan!

http://takku.net/

Me emme enään esiinny perussuomalaisina, vaan omina itsenämme!
18127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Sossu elättien kapina. Tämä on kyllä nähtävä. Tosin kapinanne kukistuu pelkästään sillä kun myöhystetään etuisuuksien maksatusta parilla viikolla. Laittaaksenne pystyyn mitenkään toimivan kapinan teidän täytyy hallita ammattiliittoja... ja tuota tavoitetta varten teidän pitäisi ensin käydä töissä.

Ei tainnut olla ihan loppuun ajateltu suunnitelma, vai oliko

Äänestä
  • PS on Suomen ylivoimaisesti suurin duunaripuolue. Ei kai nyt kunnon duunari lähde anarkistinarkin hölmöläishommiin mukaan. Lökäpöksyt ja huumevelkaiset on vasemmiston sekojengi.

    Äänestä

  • Persujen kapinat on nähty ravintoloissa aina pareittain yrittävät
    möngertää persu aatteitaan, täällä hesassa me heitellään ne kadulle
    kitisemään. Ihme jos uskaltavat vielä tulla niitä sossun rahoja törsäämään
    meidän työssäkäyvien duunareiden näköetäisyydelle, meidän raflat on
    tosi miehille, persu-agendaa tyrkyttävät saavat seuraavilla kerroilla
    kunnolla turpaan!

    Äänestä

  • Räyhäävät sossuelättiapinat ovat yhteiskunnan kuonaa, roskasakkia ja vähä-älyistä sontaa.

    Äänestä

Parisataa kommareista jäljellä olevaa jämää ei saa aikaseksi mitään luokkasotaa.
Vain mielipuolista riehuntaa jonka poliisi taltuttaa pikapikaa.
Pamppua persuksille vaan tuollaisille.

Äänestä

Anarkismin vastainen julkilausuma!
Puolueet sitoutuvat nollatoleranssiin kaikkiin Anarkistisiin mielipiteisiin ja tekoihin!

Äänestä

Persujen propagandatoimisto on ollut jo päivätolkulla hereillä 24/7, nukkukaahan Patet ja Petet välillä että jaksatte taas.

Äänestä

"ENÄÄN" on virheellinen muoto , se on enää!

Äänestä
  • itsekin kirjoitit ENÄÄN

    Äänestä

"ja kapinatyöläiset ulos" sanoo tuon jäkeen työnantaja. Pikku punatulkku hipinretaleet eivät vielä oikein käsitä miten tämä yhteiskunta toimii. Tutustuisivat pikku tyhjäpäät edes ensin siihen aatteeseen jonka nimissä reuhaavat.

Äänestä

Perusduunari pelkkä orja?

Jojossa menee: oli sitten pompottajana totalitäärinen valtio byrokratioineen sekä veroineen, pankki velkakirjoineen tahi pomo tavoitteineen.

Talonsa väriäkään ei saa valita (kaava.)

Jojossa on!

Vapautukaa työväenkahleista ja itsenäistykää... Suomalaiset!

Äänestä
  • Jaa että sekö on sossupummi sitten vapaa valinnoissaan ? Hieman jään epäilemään lausumaasi.

    Keneltä sinä saat rahaa kun kaikki perusduunarit rupeavat samoille töin kuin sinä ?

    Äänestä

Jos nyt kuitenkin menisitte ensin töihin? Taitaa into loppua, kun tuet loppuvat.

Äänestä
  • Se on aika aseisiin, jos vievät vielä nekin ja olen kyllä valmis kuolemaan, jos vaan saan jollain millä taistella!

    Äänestä

  • punikkivarmaaoon kirjoitti:

    Se on aika aseisiin, jos vievät vielä nekin ja olen kyllä valmis kuolemaan, jos vaan saan jollain millä taistella!

    No tuon voit testata oletko todella. Laita sormet auki olevan ovaen sarana puolen väliin ja paiskaa ovi kiinni niin lujaa kuin pysty. Jos et vedä nakkejasi pois välistä tai ulahda tuskasta olet aika varmis. Jos et niin olet itkemässä paskat housussa ensimmäisestä kerrasta kun pamppu oikein kunnolla kohdalle mätkähtää.

    Äänestä

Khihihihihihihihihihihihi!

"Kapinatyöläiset", khiohihihihihihihihihihihihi!

Äänestä

Se yks kokoomusnuorten koskiko tämän kalaballiikin on saannu aekaan.

Äänestä

Teikäläisille sana työ esiintyy vain ostarin vartijan lauseessa:"Mittee työ siinä maleksitte!?"

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kapinatyöläiset ylös kirjoitti:

Me taistelemme oikeiston voimia vastaan!

http://takku.net/

Me emme enään esiinny perussuomalaisina, vaan omina itsenämme!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu