Sivistävä Sanomatalo

Esittää eläkeläisten netti-ET sivulla parhaimmat puolet. Siellä aloitukset on isoja dildoja, homeisia vi*tuja että pe*sreikää.
Nimmariksi kelpaa "harras vi*un nuolija.

Kyllä lehtitalo osaa ja operaattori auttaa
175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

omankin kokemukseni mukaan eläkeläiset ovat pahimpia rääväsuita, pitäisi pestä suu ja tekarit saippualla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sauniselisa kirjoitti:

Esittää eläkeläisten netti-ET sivulla parhaimmat puolet. Siellä aloitukset on isoja dildoja, homeisia vi*tuja että pe*sreikää.
Nimmariksi kelpaa "harras vi*un nuolija.

Kyllä lehtitalo osaa ja operaattori auttaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu