Ovat tyhmiä ja hakkaavat akkaansa. Pentuja on monelle akalle ja heti naivat paksuksi suhteen alussa, kun tykkäävät kahlita toista.
Tunnen pamppuja
8
565
Vastaukset
- älä muistele menneit
Osta pukamavoidetta ja jatka elämääsi eteenpäin.
- Pikkujoulumeininkiä
Eikö kukaan lukenut toissapäivänä Iltalehteä kun vanginvartija oli pakottanut seksuaalliseen tekoon työkaverinsa pikkujouluristeilyllä? Joten onko pantu paksuksi naisystävä vai kenties yritetty panna miestyökaveria?
- kehä3
ne onkin kehä 3:n alta!
- No niinpä niin
Onkos tästä Vantaan vankilan " risteily sankarista " kuulunut mitään uutta tietoa? Joko kotona asia on saatu selitettyä, koska vahinkojahan kaikille vartijoille välillä sattuu, etenkin risteilyllä.
Jotenkin näin ulkopuolisena tuntuu että tuon alan harrastajat ovat enimmäkseen siellä missä muutkin kieroutuneet eli kalterien sillä puolella missä ei pidetä avaimia.
- MensaBamari
onko pamppukursseilla älykkyystesti vai pääseekö pampuksi kuka vaan?
- Tyhmä ku helevetti
Minä pääsin joskus pampuksi ja olin sinne suoraan sanoen liian viisas.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 561258
Pitkäaikaistyöttömyys Suomessa harvinaisen paha
Karut työttömyysluvut, korkein luku yli neljännesvuosisataan.1561217Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle601115Tiedän ettet tehnyt tahallasi pahaa
Asiat tapahtuivat, ristiriidat ovat meitä vahvempia. Olemmeko me niin vahvoja, että selviämme tästäkin vielä? Aika paljo1031067Janni Tikkanen ohjattiin miesten pukuhuoneeseen
Vai olisko sittenkin Janne Tikkanen? Jos siellä jalkojen välissä on miesten killukkeet, mieshän tämä Janni on. Ja kuuluu511038Rakastan ja ikävöin sinua
Ei helpota tämä ikävä millään. Pelkäsin että tämä ajanjakso tulee olemaan juuri näin vaikea. Siksi halusin ennen tätä pä56863Nyt tiistain galluppi alkaa....
Kuka on sun elämän rakkaus? Ketä kaipaat edelleenkin? Nyt nimiä vaan rohkeesti tuohon alle.Tää on ikäväpalsta, eikä mikä55838Miten aiot saada kaivattusi?
1) loukuttamalla 2) kidnappaamalla 3) huijaamalla 4) jokin muu, mikä?54785- 32762
KIIKKUSTUOLI
Aloitetaan taas uudella alustalla, nuo pitkiksi venyneet ovat hankalia etsiä uusia viestejä, joskus vastauksia tulee sin73741