vgtradingiltä auto

Mitäs mieltä tuoja liikkeestä?

Ajattelin tuottaa heiltä auton.
51001
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Petyin pahasti auton kuntoon.

Äänestä

Itse ostin valmiiksi tuodun auton liikkeen pihasta. Autossa ei sinänsä ole juuri valittamista, mutta kauppakirjaan selvästi merkityt lupaukset eivät painaneet mitään menopelin maksamisen jälkeen. Ja ennen kauppojakin valehdeltiin kahdesti päin naamaa niin että korvat heiluivat. Eli tarkkana kannattaa olla, eikä puheisiin ole tosipaikan tullen luottamista. En tilauttaisi tuolta autoa, enkä seuraavaa osta enää pihaltakaan.

Äänestä

monen monta autoa olen heiltä käynyt katsomassa ja vielä omituisena kuriositeettina kun olen käytettyjen autojen liikkeissä kummastellut tuontiauton kuntoa on myyjä pari kertaa ja vielä eri liikkeessä parahtanut ääneen ettei vgt:ltä enää autoa osta. Melkoisia kolaripommeja roudaavat, toki niistä saa sen parhaan voiton mutta voittaako tuossa pitkän päälle kukaan?

Äänestä

ei toimi todellakaan, lupauksia,lupauksia ja lupauksia. Näytöt jää vähemmälle. En suosittele.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuonti kirjoitti:

Mitäs mieltä tuoja liikkeestä?

Ajattelin tuottaa heiltä auton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu