Seksikäs karavaanarimuija?

Oletko nähnyt joskus? Vai onko toiveunta? (Karim)
10280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat
  • On FORD ! Ei edes ammattikoneet aja Italialaisella

    Äänestä

Miten tuon nyt ottaa? Eikö täällä Suoli24 sivuilla aina kirjotellaan miten paljon karavaanarit panee? Eikö silloin kaikki karavaanarivaimot/tyttöystävät ovat seksikäitä?

Äänestä
  • Jo minä sitä ihmettelinkin miksi täällä on ollut tänään vain kohtalaisen asiallisia viestejä, vaan nyt se selvisi!
    Moderaattori on nyt hoitanut hommansa niinkuin kuuluukin! Kiitos siitä!

    Äänestä

  • Ystävä kirjoitti:

    Jo minä sitä ihmettelinkin miksi täällä on ollut tänään vain kohtalaisen asiallisia viestejä, vaan nyt se selvisi!
    Moderaattori on nyt hoitanut hommansa niinkuin kuuluukin! Kiitos siitä!

    Joksu ei hellitä palstalla pitää roikkua.Mutta kyllä -2013 juttu on Rumatikki.Montako min,menee Reinohöpötykseen?

    Äänestä

  • Ei nyt yleistää pidä, mutta mitä nyt liikenneasemilla niitä karavaanarinaisia näkee niin niissä on kyllä seksikkyys kaukana. Ylipaino, halpa kotipermis, halvinta röökiä, hanapakkaukset kummassakin kädessä ABC:n alkosta tuliaisina... Naamasta päätellen pitempi kuuri mielialalääkkeitä taustalla. Ai niin - se perhostatuointi lavassa on kanssa aika yleinen. Lähiö-/Älvsbytalosutturoita suurin osa.

    Tästä sitten voi päätellä mitä ne karavaanariäiät sitten ovat kun ei käy muunlainenkaan flaksi...

    Äänestä

Koko vuorokausi menee. Mitä potulla välillä käyn. Olette varmaan huomannut , että minulla on tietokoneriippuvuus pahana jo.

Äänestä
  • Vielä lisäys: Ovatpa varakkaitakin.

    Äänestä

  • Rahasäkki kirjoitti:

    Vielä lisäys: Ovatpa varakkaitakin.

    Olet Joukahainen oikeassa. Ovat kuin piironkeja , jalat kulmissa. Pyöräilyshortsit jaloissa pitkä T-paita päällä .THikiset tissiliivit näkyvät hihanreijistä Maha pompottaa .
    On aika ilmestyksiä ABCllä

    Äänestä

Kyllä kunnonnon karavaanarilla on sentään Viruvalkiata ja Rumatikki.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


1x2 o satasata kirjoitti:

Oletko nähnyt joskus? Vai onko toiveunta? (Karim)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu