Kuva Jumalasta!!

Tässä on kuva jumalasta tai sitten kyseessä on ihmisen evoluution huippu!!Kumpi on kyseesä?


http://www.hymy.fi/s/f/editor/images/4202253.jpg
4114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Evoluution tuottama ihminenhän tuo on vaan. Mutta jyr on taatusti innoissaan ja näkee tossa kuvassa mielessään jumalalliset miehiset hikitissit.

Hih hih

Äänestä

Lothar ei ole mikään pornopelle vaan suomalainen megatähti ja atleetti.Otahan asioista selvää ensin..

Äänestä
  • Lopeta tuo jatkuva valehtelu! Onko mielenterveytesi noin järkkynyt? Mitä haet, hyväksyntääkö? Sitä et ainakaan tuolla touhulla saa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jumala on kirjoitti:

Tässä on kuva jumalasta tai sitten kyseessä on ihmisen evoluution huippu!!Kumpi on kyseesä?


http://www.hymy.fi/s/f/editor/images/4202253.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu