SUOMI JYRÄS MAMMANPOJAT!

Jeeeeeeeeeeeeeeee!
Malmöökin meni siinä sivussa!
987
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ensi yönä siellä palaa autoja ja mellakat pystyssä:D

Äänestä
  • Malmön mamuja ei jääkiekko kiinnosta. Eikä kantaruotsalaiset mellakoi tai polta autoja. Eli rauhallista on.

    Äänestä

Jahas politiikka yltää ylös kun tähänkin ketjuun puututaan RKP hur-ri puolue on maksanut miinustajat tälle aloitukselle.

Äänestä

Hyvä Suomi! Ihanaa Pikkuleijonat Ihanaa.

Den glider In!

Äänestä

SUOMI ON PARAS!Hopea on häpeä!

Äänestä

Satans finnjävel

Äänestä
  • snyfta, petter, snyfta...

    Äänestä

Ruotsalaiset ku**päät on tulleet miinustelemaan palstoille. Taitaa häviö ottaa helvetin koville. Mahtavaa Junnut!

Hähä! :D

Äänestä

Hähäääää,börjet hävis ja ählyt poltti autot ja
raiskas tyttöystävät! On siinä syynellä kestämistä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peerkeleeeee kirjoitti:

Jeeeeeeeeeeeeeeee!
Malmöökin meni siinä sivussa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu