asustellut pari vuotta Suomessa. Jokainen miettiköön onko maahanmuuttajat meille siunaus
porvoon sieppaaja maahanmuuttaja
zakpok
17192
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
No niin muutomatka jatkukoon nyt jonnekkin muualle.
Niin, se seuraava "muuttomatka" saisi olla kaksi metriä maan keskipistettä kohden. Sama matka KAIKILLE islamistivaltioista tulleille.
Tyypillinen persapina, kosovon albaanipaskiainen.
Arvelinkin albaaniksi, mutta oliko myöskin albanian manne myös ? Selittäisi noi sitomis jutut, ovat euroopan suurimpia ihmiskauppiaita. Taisi olla tarkoitus viedä tytöltä rahat ja myydä seksiorjaksi.
Oli sillä varmaan mielessä yleviä tavoitteita tyttöä kohtaan, kun oikein vangita piti. Ei riittänyt ,että rahat vei ja olisi päästänyt menemään.
Hemmo "lähti naisiin", ja sattui olemaan vielä pula pensarahoista!
Siitä hepusta voisi tehdä hyvällä syyllä maastamuuttajan.
Faktat PÖYTÄÄN! Mistä tieto on PERÄISIN?
iltapäivälehdestä klo 1630,
Mitähän tuo saa tuosta hyvää. Raastuvasta; ehtoollista ja jumalan siunausta?
Lämpimän huoneen ja puhtaat lakanat? Ilmaiseksi, joksikin aikaa?
Uhrin Sukulaismiehet voisivat muodostaa SUOJELUSKUNNAN ja ikäänkuin takautuvasti, venäläiseen malliin ulottaisivat LAIN kylmän kouran koskemaan mutiasta.
Jos Kosovon albaani niin sieltähän massamurhaaja Ibrahim zhukupuolikin oli,tämä Astrid turskan velipuoli!älyäis jojottaa ittesä elätti!
Olikohan sille jo lyöty Suomen passi käteen vai oliko se niitä paperittomia tai luvattomasti maassa oelilijoita, joille Helsingin valtuustopäättäjät lupasivat verovaroillamme terveydenhoitopalvelut.
Milläköhän statuksella täällä?
Kyllä paapoja-akat taas pelastaa sen ressukan. Tuhmat suomalaiset ottivat kiinni ja vaativat rangaistusta!! J.U.M.A.L.A.U.T.A! Nää kukkahattu tädit pitää saada välittömästi vallasta. Ollaanko me suomalaiset miehet nössöjä vai miehiä?!!!! Prkl! Akat kuriin!!
Eduskunnassa akkoja 43prosenttia,kun maailmassa keskimäärin 18pros vastaavissa!
Taisi yksi maa vain mennä akkaluvuissa suomen ohi!!
Tuollainen määrä ja kun tietää millaisia riidanhaluisia tanttoja suomalaiset
akat ovat niin pahalta näyttää!!
Ei etelä-euroopan valtioissa akat määrää hallituksissa,punaisten lyhtyjen
ikiaikaiset korttelit sen jo kertovat!!
Haluaisin nähdä sen edustajan joka uskaltaa vastaavia punaisen lyhdyn
alueita suomen kaupunkeihin esittää!!Voi äijä parkaa että tantat
nuijisivat hengettömäksi!!Akkavalta pilasi suomen totaalisesti!!!
Suomessa on muutama naispuolinen mamuttaja, joita pitäis vetää nyrkillä nenään.
hellan duudeli sinua pikku mussukkaa, mamuttaja täti lähettää nyt sinulle
syväisevän halin pusi pusi
Nyt lähdetään marssille!