Ajotyyliä..

6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuohan on normaali käytöstä siellä hesan liepeillä!


Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

Late Lapista.
15.1.2014 10:10

Siis tuntia pitempään en muistanut että olen homo!

Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä
  • toivo turusta
    http://kukkahattutati.wordpress.com/2012/09/22/turkkilainen-raiskasi-ankan/

    Olen mustaturpa toivo turusta, alias iisakki inarista. elämäntehtäväkseni olen valinnut Lapin Laten aloitusten kyttäämisen ja feikkaamisen, se jobi viekin minulta 24 tuntia vuorokaudessa, viikosta viikkoon ja vuodesta toiseen! Voin silti toisinaan mustemman veljeni tuuratessa minua käydä turkissa helsaamassa sukulaisiani ja setäni ankkoja, niiltä saan ilmaista sexiäkin halutessani, setäni tosin ei oikein hyväksy sextailujani ankkatarhassaan!
    Lapin Latelle olen katkera koska hän vei vaimoni 1980 luvulla! ja möi senkin manneille!
    Jouluksi lähden jälleen turkkiin huppailemaan!

    Ongelmani on somaaleille tyypillinen suuripäisyys! Harvinaisen isopää se on minullakin, ja kun äiskäni ei saanut minua revastaan ulos synnytyksessään, riensi enoni joka oli jonkinlainen maaseppä apuun synnytykseeni!
    Eno veti minut somalian mustaan viidakkoon jonkinlaisilla pajapihdeillä, siinä touhussa sain vakavat vammat kallooni, jotka eivät parane koskaan, eli olen lopun ikääni täysi vajakki!

    Äänestä

  • Laten ajokortissa on niin paljon virtaa jotta sitä ei passaa menettää!


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

  • Late Lapista. kirjoitti:

    Laten ajokortissa on niin paljon virtaa jotta sitä ei passaa menettää!


    Late Lapista. SSSS Ry!

    Heh..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyypillistä kirjoitti:

mersumies vauhdissa

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014012217960000_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu