johon myos Suomi kuului.
Stalingraaad
Kurski
Moskova
Leningrad
Puna-armeija löi NATZIT ja heidän kätyrinsä mennen, tullen ja palatessa.
mahtava joukko ja suuri sankari voittamaton Stalin,palautti rauhan ja kehityksen sekä DEMOKRADIAN Eurooppaan hävitti keskitysleiri ja polttouunit loppui NATZI valta NATZEILTA ja sen liittolaisilta,eikä koskaan palaa.
Stalingraaad
Kurski
Moskova
Leningrad
Puna-armeija löi NATZIT ja heidän kätyrinsä mennen, tullen ja palatessa.
mahtava joukko ja suuri sankari voittamaton Stalin,palautti rauhan ja kehityksen sekä DEMOKRADIAN Eurooppaan hävitti keskitysleiri ja polttouunit loppui NATZI valta NATZEILTA ja sen liittolaisilta,eikä koskaan palaa.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Oho. Ja kuten tiedetään, Isä Stalin ei koskaan vienyt kenenkään rauhaa eikä tappanut paljon ketään. Jos tuo lauhkea lammas olisi ikinä kenenkään hengen vienyt, niin eikö isäsi olisi kannattua uhrautua ennen siitoksesi hetkeä.
kuka hyökkäsi Venäjälle ,kuka voitti NATZIT ja heidän kätyrinsä ,olikohan Stalinin voitokas puna-armeija
Musta ruotsalainen = suomalainen kommunist´nakin on natsi
Kuka surmasi vankileireillä 20 miljoonaa omaa kansalaistaan? Oliko se Stalin? Oli se:-D
Suomalaisten NATZIEN valehtelua jolla yritetään kääntää keskustelu pois Natzin hirmu töitä Venäjällä ei ollut polttouuneja joten kaikki joukkohaudat loytyy ja on myös tietoa netistä Suomen Natzien on vaikea valehdella kun kaikki löytyy netista,osoita hakusanat joilla löytyy väittämäsi totuus
Stalinin uuneissa oli 70 astetta pakkasta. Turhaa niitä on kaasulla lämmittää silloin.
Puuton Jänissaari Jäämerellä, oiva paikka naisille !
Geenitutkimuksessa on todettu suomalaiset ovat olleet mustia ruotsalaisia natseja kommunisteja myöten. Vain Venäjä on hyvä
Niin on, Venäjä on ihqu. Siellä on maailman korkein bkt per capita, ostovoima, kansanterveys, elinajanodote, turvallisuustilanne, asumisväljyys, vapaimmat ja rehellisimmät vaalit eikä kukaan koskaan joudu vankilaan mielipiteidensä takia. Venäjä on onnela, Venäjä on rakkaus. Kerran näin Venäjän kävelevän järven yli parantamaan haavoittuneen joutsenen.
Kyllä on Natzeille kova apaikka,kun katsoo Hitleriä joka on Suomalaisten NATZIEN esikuva,voiko joku muistuttaa enemmä apinaa,kun taas katsoo Stalinia niin näkee koman ryhdikkään miehen,katso ja opi apina.
Mikä on salaisuutesi? Kukaan ei pysty muodostamaan noin hyvin tekstiä, jota voi kuvailla sanalla: oksennus. Pitääkö olla kuinka paljon tavallista apinaa tyhmempi?
Miltä se Suomessa asuminen maistuu? Ei kai sinua kukaan pilkkaa? En saata uskoa, että niin olisi. Olet niin mahdottoman viisas ja lukenut kaveri.
Sinun tekstisi ovat aina niin uusia ja raikkaitakin...
ei ole selviytynyt peruskoulusta, mutta on ollut jollain aivopesukurssilla. Niitä tarjoiluja se nyt oksentaa monen muun tavoin.
kun tekstit perustuu totuuteen jonka jokainen löytää nykypaivänä netistä,valehtelu on paljon vaikeampaa joutuu toistamaan samoja fraaseja päivästä toiseen,asiasta ei voi keskustella jos ei tiedä totuutta eikä osaa etsiä