Onko kukaan testannu mitä tapahtuu kun mies aloittaa e-pilleri kuurin vai tapahtuuko yhtään mitään...
E-pillereitä miehelle.
onko kukaa testannu
2438
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jos mies syö estrogeenejä niin miehiset ominaisuudet rupeavat tietenkin häviämään ja miehestä tulee "naismaisempi". Ääni saattaa muuttua, rinnat rupeavat kasvamaan, karvoitus kenties vähenee ja vaikutusta on myöskin potenssiin. En suosittele testaamaan.
Sama juttu on, jos nainen rupeaa syömään mieshormoneja. Esimerkiksi anabolisia steroideja syövät naisurheilijat muistuttavat ulkonäöltään miehiä, heidän ruumiin rakenteensa muuttuu miesmäiseksi (eli lihakset suurenevat), parta saattaa ruveta kasvamaan, kasvoihin tulee helposti aknea, rinnat pienenee, kuukautiset jää pois...jne.
Olen nyt syönyt 1 viikon pillereitä ja olen huomannut omasta mielestäni että orgasmit on voimistuneet... mutta ei ole ollu sivu vaikutuksia...