KAIKKI KUULOLLE

juurikinnäin

Kuten jo suurin osa alkaa huomaamaan, jyrrin puhti alkaa loppumaan ja välistä alkaa paljastumaan se että jyrrri on trolli. Sen huomasin kannabis ja yliopisto aiheisita topiceista. Mutta en ole tuomitsemassa, jyrrri onnistui trollaamisessa 10 pisteen arvoisesti. Eli: älkää nyt jumalauta ottako sitä tosissaan. Please. Trollit elää juurikin sillä ttä ne huomioidaan.

7

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei sinnepäinkää
      • SOSsutonservattu

      • awdwdwdwdwdwd2132

        juuh, mars on feikki, ei jumala sitä luonnut ei siitä ole sanaakaan raamatussa eli aivan kusetusta


      • ei kule läpi
        awdwdwdwdwdwd2132 kirjoitti:

        juuh, mars on feikki, ei jumala sitä luonnut ei siitä ole sanaakaan raamatussa eli aivan kusetusta

        Miksi meitä petetään evokkien toimesta?

        http://www.youtube.com/watch?v=2oAUonRDTWU


    • jyrrrr

      Tietenkin avaaja on oikeassa, mutta ei kai tämä hölmöjä oppimattomia evokkeja täynnä oleva viisastelijoiden palsta ole vakavasti otettavaksi tarkoitettukaan.

      Minusta vain on joskus kiva vähän ojentaa noita pseudoilijoita näkemään että heitä vedetään ihan oikeasti tämän tästä nenästä evogurujen toimesta.

      Olen edelleenkin täysin varma siitä että ettei hikitisseille ole olemassa yhtään ainoaa tieteellistä tutkimusta tuekseen. Ainakaan sellaista ei ole kukaan koskaan missään ikinä esille tuonut, eikä tuo.
      Veikkaan että tuon hikitissijutun keksijä teki tuon juttunsa ihan piloillaan ja nauraa nyt partaansa.

    • "Kuten jo suurin osa alkaa huomaamaan, jyrrin puhti alkaa loppumaan ja välistä alkaa paljastumaan se että jyrrri on trolli."

      Multinikki on tiedetty trolliksi jo vähintään 5 vuotta. Uusille kirjoittajille tästä on kuitenkin aina välillä hyvä muistuttaa.

      • hähh?

        UUSILLE?
        täällähän on vain 3 kretua ja 10 evokkia kun viesteistä päättelee.
        Eikä 5 vuoden aikana ole ehtinyt väki paljoa vaihtua.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      119
      2715
    2. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1121
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      215
      1119
    4. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      40
      1035
    5. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      6
      1001
    6. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      951
    7. 36
      926
    8. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      904
    9. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      123
      873
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      36
      837
    Aihe