Luulotautusia punaisia ja valkoisia, punikkeja ja lahtareita! Ihmisiä ei hyväksytä omana itsenään. Sitäkö nää natsiit haluaa Suomeen, ettei erilaisuutta ole! Haloo, antakaa ihmisille yksityisyys ja vapaus elää.
Natsit on sairaita!
Vastatkaa natsit
37194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Elä katso enää niitä Kuu natseja alkaa nuo harhat olla jo pahoja.
Mitkä harhat? Taitaa sinulla olla jotain omalla tunnolla.
Ne harhat joita koet. Omatuntoni on puhdas.
No kerro missä kohtaa on harha.
Ajatusmaailmassasi.
Hassua minä olen ollut huomaavinani että erillaisuutta eivät juurikaan halua tai suvaitse nuo mustat muslimit. No kenties ne ovat niitä natseja, joita tarkoitat.
Natsismin lietsontaa keksityillä jutuilla.
Onko muslimit mielestäsi keksittyjä?
ei mutta muslimien mustamaalaamisessa on keksittyä
Eikös se sinun kansasi juurikin mustamaalaa muslimeja ? Pitää häkkissä kuin elukoita, joten ei kannata yhtää heittäytyä tekopyhälle linjalle. Jos ei valitunkansanmaalle suvaita muslmaaneja niin miksi pitäisi muuallekkaan ?
http://www.youtube.com/watch?v=jKB0IAP4AR8
Siinä näkyy sitä todellista 2000-luvun natsimeininkiä ja rasismia.
Eipä juuri yhtä hulluja ovat kuin musutkin, mutta eipä noita parta juutalaisia pyöri täällä vötkistelemässä, haisemassa ja meluamassa. Euroopan juutalaisongelma ratkesi omalla tavallaan aikanaan. Nyt meillä on muslimi ongelma.
http://en.wikipedia.org/wiki/Deir_Yassin_massacre
itsestäsi kun sulla näyttää olevan aika paljon patoutunutta vihaa toisia ihmisiä kohtaan.
Voisi todellakin olla tarpeen. Sen verran on aloittajalla nuo aatehistorialliset termit hukassa ("natsit", "punikkeja ja lahtareita!") että on tainnut apukoulukin aikoinaan jäädä kesken. Eipä se ihme olekaan että syvästä alemmuuskompleksista säteilee sitten tuollaista vihaa.
Se on videopelien kasvattama napero, josta on tullut anarkisti. Kannattaa siis aatetta, joka ei ole ollut koskaan mitenkään merkittävä, eikä edes relevantti 1900-luvun alun jälkeen, joten ymmärtäähän tuon että silloin pitää juuttua historiallisiin termeihin. Terveemmät nuoret halutessaan leikkiä pukeutuvat vaikka cosplay hahmoiksi tai jotkut pelaavat kuulapyssy sotaleikkejä ja sitten on nämä jotka pukeutuvat kuin punkkari huorat, vetävät päänsä sekaisin millä tahansa liuottimella ja lähtevät kadulle räyhäämään ja paikkoja tuhoamaan. Mikä tässä sitten onkaan sairasta ?
Ehkä ette tiedä todellisuudesta vielä mitään... termit hämäävät teitä kuten natsien uudet toimintatavatkin
Eräillä taitaa olla pakkomielle natseista tai sitten se on se ikuinen keppihevonen, jolla syyllistetään tai rahastetaan. On se vaan kovasti harmi että Suomessa ei pahemmin natseja ollut eikä täältä juutalaisiakaan leireille lähetelty ja taidettinn suojella puna-armeijan sotavangeiksi jääneitä juutalaisiakin. Tarkoittaa että on sitten ainakin yksi Goy-kansa jonka rahojen lypsämiseen joutuu näkemään enemmän vaivaa.
Oliksko tuo aloittaja noita huumepoliisi Aarnion juoksupoikia on tainnut syödä kuormasta jutuista päätellen.
Mikäli haluaa nähdä oikein sairaita natseja niin kannattaa tehdä visiitti RKP:n puoluetoimistoon.
http://www.youtube.com/watch?v=5nfStPqa5WQ
Nyt ollaan perimmäisten kysymysten äärellä!
10 000
Tuo aloittaja on tyypillinen kolmekymppinen tekohumaani hyysäripskaämmä
jolla lojuu kämpässään elättinä muslimijätkä ja tuo ämmä on täysin tyypin
mielivallan armoilla oman vapautensa täysin menettäneenä!!Lisäksi ämmä
on koulujakäymätön idiootti!
Me päätämme miten sinä elät ja paljonko saat rahaa. Ammattiliittojamme ei ole turhaan tehty pyörittämään koko maan orjia. Itse emme maksa veroja, emme edes arvonlisäveroja.
Tässä aloittajan peräänkuuluttamaa erilaisuutta!!!!
http://rahmispossu.net/2013/12/17/shokkiluvut-nain-rikollisia-ovat-tanskan-somalit/
"Erilaisuus tulee hyväksyä aloittajan mukaan"!
Meidän Suomalaisten täytyy suhtautua kiitollisuudella ja kunnioituksella;
ilman Hitleriä Puna- armeija olisi voittanut Sodan ja vallannut Suomen
- olisimme olleet osa Neuvostoliittoa!
Ja ilman että englanti ja neukut itkivät USAn apuun pelastamaan heidät olisimme Saksan kanssa puolen maailman valtiaita!
Katsotaanpa:
*Saksasta oli tullut liian iso kilpailija Isolle Britannialle sekä laivaston, että siirtomaiden osalta.
*Iso-Britannia julistaa sodan Saksalle.
*Saksa on voittamaisillaan sodan, kun Venäjän rintama luhistuu bolsevikkien vallankumouksen myötä..
*Saksalaiset juutalaiset lupasivat, että Amerikka tulee sotaan liittoutuneiden puolellle vuonna 1918, kuhan saavat tällä sopimuksella Israelin.
*Saattaa olla, että joku saksalaisista on juutalaisille vihainen tällä hetkellä sovitusta asiasta..
*Saksan sotavelka vaaditaan maksettavaksi kullassa. Kaikki tietää maailmassa, että tämä ei ole mahdollista.
*Hitler tulee valtaan. Hän lopettaa Saksan ulkomaanvelan maksamisen.
*Hitler tekee oman valuutan. Hitler maksaa ulkomaankaupan omilla tuotteilla.
*Saksasta tulee Euroopan talousmahti.
*Saksa hyökkää Puolaan.
Kysymys: Kuka, ja miksi teki maailmasodan? Kuka, ja miksi teki toisen maailmansodan?
"Saksan sotavelka vaaditaan maksettavaksi kullassa. "
Ja tuleeko kenellekkään mieleen kansaa jolla on ihan heidän oman historiankirjoituksensa esille tuoma pakko mielle kultaan ja kultakolikoihin ?
Natsi-Saksa ja Kommunistinen Neuvostoliitto aloittivat yhdessä toisen maailmansodan hyökkäämättömyyssopimuksen ns. salaisen lisäpöytäkirjan mukaisesti. Siinä sovittiin, että Saksa hyökkää lännestä ja Neuvostoliitto idästä Puolaan.
Merirosvot.
Tavallaan joo ne portugalilaiset aikansa uuskritityt orjakauppiaat kyllä sitäkin tointa harjoittivat.
Vihjeenä sanottakoon, että haetulle kansalle kulta on gelt ja kolikoissa on lyötynä monihaarainen kynttilän jalka.
Niin, perussuomalaiset ovat meidän äärioikeistoa. Imbesilli on se joka niitä äänestää, tuskin kykenee minkäänlaiseen empatiaan erilaista ihmistä kohtaan.
Pikku-Eemelille tiedoksi että perussuomalaisten luonnehtiminen äärioikeistoksi se vasta imbesillin merkki onkin.
Jos nyt välttämättä haluat käydä ihmisrakasta taistoasi rasismia ja suvaitsemattomuutta vastaan niin lähdepä ensimmäiseksi saarnaamaan empatiaoppiasi Suomen ruotsalaisen kansanpuolueen kannatuspiireihin.
Aloittajan idolit ja esikuvat istuu täälläkin hetkellä porvarihallituksessa, mutta ovat olevinaan "vasemmistolaisia"...
Niin ja jos niitä nazeja ja rodunjalostajia haluaa välttämättä nähdä, niin eikuin katse leppäkerttupuolueen, eli hyrrien kotisivuille. Oikeastaan sen leppäkertun sijasta kuvassa voisi olla vampyyri, ovat niin verenhimoista ja loissakkia, et alta pois.
Siellä on niitä Freudenthal ja hitler ja göbbels ja murha-marski faneja pilvin pimein.. nykypäivän natzia voisi verrata vaikka stubidoon, hänellähän on italialainen vaimo, olisiko sukua mussolinille kenties?
Mussolinin ja sen akan (klara) viime hetket ovat Youtubella myös, sieltä voi katsella, miten käy nazeille. Sama juttu vanhojen "kontionkaatajien jossain vienan saloilla", eli göbbelsin ja hitlerin.
Tiesittekö muuten, et herkolla, siis göringillä, oli rååtsalainen vaimo?
Ruotsalainen Herman Lundborg rotuoppi isä Historian muisti ei katoa.
http://www.youtube.com/watch?v=WrQ3v9j179E
nämä Hitler videot on aivan mahtavia. Huimaava musa ja erilainen näkemys historiaan jotka voittajat kirjoitti.