sotkisi mukavasti sarjan juonta. rakastaako katri sittenkään rikua niin paljon että pystyy unohtamaan muusikko-teemun? ihastuuko riku sitten aamuun, ja miten käy camillan yrityksille saada ken takaisin kun tämän tosirakkaus on kotimaassa? entä miten inka sotkeutuu muun nuorison asioihin, tai annika, heli ja sauli? mitä kaikkea korhosille on ulkomailla tapahtunut? miten pihlajakatu selviää tästä katastrofista?
ehdotuksia?
ehdotuksia?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olisihan tuo aika mielenkiintoista jos noin tapahtuisi että Aamu ja Teemu palaisivat...Missään ei kuitenkaan taida olla mainintaa siitä että näin tapahtuisi? Ainoastaan taitaa olla niin että Aamu tulee vierailemaan sarjassa ensi viikolla. Ja Inka ja Camillahan lähtevät sarjasta.
Heidän äitinsähän paineli käsittääkseni Turkuun Jukkapalmu kainalossa ja asuntokin on jo myyty pois.
Pihlajakadulle tehdään terrori-isku ja kaikki paitsi Camilla kuolee. Sitte Aki muuttaa sinne takas ja Miia herää kuolleist ja Silja tulee takas ja Saku ja homo-Kalle muuttaa takas ja tekee ''Kentaurist'' homo baarin.
SILLÄ NÄÄ UUDET TYYPIT EI OSAA NÄYTELLÄ JA SALATUT ELÄMÄT ON PALJO PASKEMPI KUN PARINA EKANA VUOTENA !
HOMOT RULAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!111