Missä halvin tuoppi? kalliossa?

Missä helsingin halvimmat tuopit? Onko totta että kalliossa on 2e tuoppeja jossain? Missä? Mitä baareja suosittelisitte kalliossa?
12037
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siel on monta hyvää paikkaa. Kannattaa käydä sellasilla sivuilla kuin www.baarikierros.com
Luullakseni ovat vielä toiminnassa. Joo, saa siel jopa 1,5e tuopin, mut ne on kyl jo aika räkästen paikkojen häppäreitä. Mut esim. Roskapankis on kalja 2e aina, kuka niiden häppäreiden peräs viittii juosta : )
Ja on muuten keskustan liepeilläkin kohtuuhintasia paikkoja, esim. Boothillis on bisse 3e.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joe kirjoitti:

Missä helsingin halvimmat tuopit? Onko totta että kalliossa on 2e tuoppeja jossain? Missä? Mitä baareja suosittelisitte kalliossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu