suomi hävii

ruotsille hee heeeee
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hohohohohohohohoho suomi häviii luuserit jäällä hohohhohoho

Äänestä

svenski-runkvistit voittivat joo, mutta mitäs tuolla väliä kun oli hyvä selostaja.

Runkqvist=runkkari :D

Oli hyvää jännitystä, aivan sama kumpi voittaa :D

Äänestä

Aika hyvin putin on saanut tv-lähetyksetkin HD:näkin toimimaan, todella hyvin.

Äänestä

rusettiluistelu matsi loppu :DDD

Äänestä

Ruotsi on useimmiten suomea parempi. Pesäpallossa Suomi varmaan hallitsisi.

Äänestä

Entäs sitte kusiaispesässää istuminen, akankanto tai...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haaaa haaaa kirjoitti:

ruotsille hee heeeee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu