Ismon itsesääli

Taas se Ismo säälii itseään kun on tullut huijatuksi. Meinaspa sieltä taas tulla se vanha väkivaltainen Ismokin esiin.
292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Erityisen ärsyttävä on ismon naamanilme silloin kun on suuttunut

Äänestä

Inhottaa ininänsä, varsinkin kun on selviytynyt noin vaikeasta sairaudesta.

Ihmisyyden pilkkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Issin väninä kirjoitti:

Taas se Ismo säälii itseään kun on tullut huijatuksi. Meinaspa sieltä taas tulla se vanha väkivaltainen Ismokin esiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu