Suomen kiekontökkijät KANTTUWEI!

Kiäh kiäh ,...eipä tule niitä äklötttäviä ryyppy- ja riekkumisjuhlia tänne mutta pettymykseensä nuo tietysti lutkuttavat viinaa !!!!
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tutkittua tietoa:P

Äänestä

truskin edes pronssia jollei usa sitä armosta anna, kun eivät itte piittaa,,,

Äänestä

selänne menee kotiinsa ja katsoo omaisuuttaan 20 urheiluautoa autotallissa ferrarit joukossa, hulppea kartano kaliforniassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÄIKKIS! kirjoitti:

Kiäh kiäh ,...eipä tule niitä äklötttäviä ryyppy- ja riekkumisjuhlia tänne mutta pettymykseensä nuo tietysti lutkuttavat viinaa !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu