Kannatetaan S-RYHMÄN Boikotti.

Viimeisen myntipäivän lähestyessä K-ryhmä ja Tokmanni myyvät50% ale

S-kaupat 30% Huikea ero.joten kyllä kannatetaan pienempiä ryhmiä.

A B C asemia tulee joka niemeen notkoon ja saarelmaan. kilpailua ei
niillä nurkilla ole,joudut maksamaan yli hintaa...
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

K-kaupan naurettava Plussa-pistejärjestelmä pitää asiakasta pikkulapsena...kerää pointseja HÖH!!!
skin
Plussa-korttialennukset lasketaan jostakin teoreettisesta ohjehinnasta ja saadaan muka kymmenien prossien "ale" - silti jokin muu kauappa myy suoraan halvemmalla!

Äänestä

Pyyntö on, etttä S-ryhmä vetääntyy lastensairaalan rahoituksesta.

t. avaaja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Alma Vattulainen kirjoitti:

Viimeisen myntipäivän lähestyessä K-ryhmä ja Tokmanni myyvät50% ale

S-kaupat 30% Huikea ero.joten kyllä kannatetaan pienempiä ryhmiä.

A B C asemia tulee joka niemeen notkoon ja saarelmaan. kilpailua ei
niillä nurkilla ole,joudut maksamaan yli hintaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu