Arhinmäki töppäilee taas

Nyt pas-ka-Arhinmäki on aiheuttanut diplomaattisen selkkauksen Suomen ja Norjan suhteisiin. On se kumma MULKERO.

http://www.iltasanomat.fi/muutlajit/art-1288657861661.html?ref=rss
285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vasemmistoliittolaiset ovat tunnetusti ihan työpaikkatasollakin suvaitsemattomia, katkeria, röyhkeitä, kateellisia, pahansuopia ja ilkeitä.

Äänestä
  • Aika paha yleistäminen kyllä kateellisia löytyy raharikkaista ja köyhistä se on monen ihmisen yksi paha perusominaisuus.Tässä elämän kokemuksessa olen oppinut tuntemaan ison joukon ihmisiä ja tuntuukin siltä että nämä jyrkimmin suhtautuvat ihmiset ovat kaikkein kateellisempia.Ps.En ole itse mikään vasemistoliiton kannattaja
    siksi kirjoitankin tämän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.................... kirjoitti:

Nyt pas-ka-Arhinmäki on aiheuttanut diplomaattisen selkkauksen Suomen ja Norjan suhteisiin. On se kumma MULKERO.

http://www.iltasanomat.fi/muutlajit/art-1288657861661.html?ref=rss

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu