Petosjytkyvasurin kapakkalasku

Tulihan se sieltä! http://aijaa.com/3nhJMc Että ihan omaan piikkiin?
20112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat
  • No voi herran jestas sentään. Mitäs luulette että yhden keskiverto 7 hengen somaliperheen hyvinvointi Itäkeskuksessa kaikkineen maksaa KUUKAUDESSA.

    Äänestä

  • Mittasuhteet kateissa... kirjoitti:

    No voi herran jestas sentään. Mitäs luulette että yhden keskiverto 7 hengen somaliperheen hyvinvointi Itäkeskuksessa kaikkineen maksaa KUUKAUDESSA.

    Jokainen sentti kumpaankiin on liikaa. Kummastakaan ei ole mitään hyötyä, vain menoja.
    Onkohan kukaan nähnyt Arhinmäkeä missään tilaisuudessa selvinpäin? www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Arkistojen-Aarre-Viidakon-Yka-Paavo-Arhinmaki-riehui-fudismatsissa-KUVAT/192669

    Äänestä

  • Mittasuhteet kateissa... kirjoitti:

    No voi herran jestas sentään. Mitäs luulette että yhden keskiverto 7 hengen somaliperheen hyvinvointi Itäkeskuksessa kaikkineen maksaa KUUKAUDESSA.

    Somaliperhe ja Arhinmäen perhe on sama asia. Molemmat pummivat röyhkeänä ja eivät tuota hyvinvointia kenellekään.

    Äänestä

  • Mittasuhteet kateissa... kirjoitti:

    No voi herran jestas sentään. Mitäs luulette että yhden keskiverto 7 hengen somaliperheen hyvinvointi Itäkeskuksessa kaikkineen maksaa KUUKAUDESSA.

    puoltaa niiden somalien oleskelua Itäkeskuksessa mutta on myös ehdottanut että koska somaleilla on isot perheet tulisi niille hankkia isompia asuntoja Eirasta.

    Äänestä

RED flag?!? Tais olla liian kännis jo tos vaihees ettei muistanu mikä rainbow on englanniks? :/

Äänestä

Ärhinmäki on taas riehunut näköjään. Nais(!) seuraakin on ollut, mutta Paavolla on ollut pallo hukassa. Kuitin mukaan summa on yli 223.000 u s and a dollaria, joten kyllä tuolla summalla pitäisi kyllä vetää hyvätkin lärvit.
Varsinkaan kun ei tarvitse itse maksaa.. tai niin hän itse kuvittelee ainakin, taitaa kohta Pave taas ajaa Jopolla ja leikata nurmikoita kaupungille.

Äänestä
  • Pave on näköjään tilannu helikopterilla muutaman Karjala oluen, taisi olla enemmän kuin sixpäkki?


    Ostikohan se ton yli 3000€ kellonsakin sillä veronmaksajien "Platinum" kortilla?

    Äänestä

  • Eikä mitä, kun äänestämme tuon vielä kerran eduskuntaan, niin saa kolmen vuoden päästä viiden- kuuden tonnin eläkkeen sopivasti nelikymppisenä. Ministerinä massia on kertynyt muutenkin jo niin paljon, että ei tarvitse enää heräillä duuniin koskaan.

    Äänestä

  • takinreplu kirjoitti:

    Pave on näköjään tilannu helikopterilla muutaman Karjala oluen, taisi olla enemmän kuin sixpäkki?


    Ostikohan se ton yli 3000€ kellonsakin sillä veronmaksajien "Platinum" kortilla?

    Työläisen rahoja on mukava verottaa ja ostaa itselleen kelloja. Paavolla on 17 arvokelloa.

    Äänestä

2 red flags, silk (2 punaista lippua, silkkiä!) 318.90 USD
Mitä helvettiä niillä tekee? Onko ne drinkkejä vai oikeita lippuja?
On muuten vähän saatanan kalliita, oli mitä hyvänsä... ja veronmaksajat maksaa.

Hehehee!
2 Blond escort ladys 2 x 60min 2180.- USD
Mihin se kahta blondia naista noin pitkäksi aikaa tarvitsi? Kantoapua?
Kävikö se oikeasti veronmaksajien rahoilla huoraamassa?

Äänestä

"Platinum-Paavo" käväisi kansan kukkarolla ja vielä"lama"-aikoina.

Äänestä

paavon sixpäk pakettiin kuuluu varmaan seura palvelu juomien kera.

Äänestä

Mistähän audinmäki omia rahoja olisi saanut? näihin astihan tuo parasiitti vain on syönyt kuormasta ja loisinut veronmaksajien rahoilla !


Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

Tuon duunin minäkin osaisin hoitaa ja vaikka puolella palkalla. Enkä jakaisi rahaa murhaajan ihailijoille.

Äänestä

steen steen christenseen

Äänestä

Onkohan tuo kuitti ihan aito? Saattaa olla jonkun taitavanäppisen tehtailun tulos.

Äänestä

visalle ei ole ilmeisesti kattoa paljonko voi ottaa eteen summaa.

Äänestä
  • itse ostin 90 luvulla Ruotsissa 50000 kruunua auton visalla, kotimaassa on katto ulkomailla ollessa ei ole vaan laskut selvitellään kunhan pääsee takas kotimaahan.

    Äänestä

Me tulimme kapakasta, kai hiukkasen horjuen. Oli lähtömaljoja juotu ja se yö ol' ihmeellinen.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petosjytkyvasuri kirjoitti:

Tulihan se sieltä! http://aijaa.com/3nhJMc Että ihan omaan piikkiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu