Pääasia että Paavo saa ryypätä ja sammua

siellä täällä,ja tottakai pitää hänellä myös olla tuhansien eurojen kello ranteessa,sellainen kuuluu ryyppäävälle urheiluministerille.

Ei meillä työttömillä köyhillä kannattajilla ole niin väliä,tärkeintä on että Paavo pärjää.
754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kello on aina ollut tärkeä Vasemmistolaisille ,syytä en tiedä ,Meitin kylällä ennen muinoin nämä Vasurinuorukaiset rehvastelvat sukeltajan kellolla ,vaikka yksikään ei osannut edes uida,

Äänestä
  • Se johtuu heidän tyhmyydestään.

    Äänestä

Yleensä kanissa!

Äänestä

Terveisiä Sotsista!

Oltiin paavon kanssa viettämässä iltaa,kokista juotiin ja eiks lähtenyt puheeksi Vitsipaskan reissu maailman metropoleihin Lyötiin sitten Paavon kanssa vetoa siitä pystyykö hän esittämään kuinka persuääliö maailmalla suomea edustaa joten Paavo alkoi esittämään kännipersua ja homma meni täydestä läpi ja mediatkin höynäytettiin uskomaan paavon muka juoneen viinaa tosin Paavon velipoika oli kännissä,Paavo on uskovainen ja tehnyt raittiuslupauksen ja on katolinen joten paavo ei ryyppää,miehen sanaan pitää luottaa!

Uutta raborttia tulee kun paavon velipoika pääsee sotsilaisesta putkasta

Äänestä

Ei se Arhinmäen jurri vaan se mitä hesaripravda teki: alkoi puolustella ja verrata Kekkoseen

HESARIPRAVDA YRITTI VÄHÄTELLÄ helsinkiläisen ylioppilaan ARHINMÄEN KÄNNÄÄMISTÄ VALTION LASKUUN

- pravdan tarkoituksena on tukea kommunismia, jotta tohtori Halla-ahosta ei tulisi Helsingin ääniharavaa

Näitte netistä tms. ehkä julkaistiin paperilehdessä en tilaa,
että Hesari-Pravda yritti tukea Arhinmäen kännäämistä valtion laskuun

VERTAAMALLA JA panemalla rinnalle vanhanajan poliitikkoja kuten
"otti se Kekkonenkin viinaa"

Arhinmäki on kuitenkin koulujakäymätön spraymaalinlevittäjäjuntti,
joka juoksee potkupallokisoissa

Kekkonen on isänmaallinen patriootti, kansainvälisesti tunnettu poliitikko,
joka joutui työskentelemään vaikeissa oloissa juoppojen neuvostovenäläisten diktattoreiden kanssa

Hesarin komudemut pyrkivät tekemään kaikkensa mainostaakseen, tässä jopa kommunistia,
jotta tohtori Halla-ahosta ei tulisi ääniharavaa 25.5. Helsingissä

Äänestä

Vastustan alkon rajoituksia ja valtion verorahoilla elelevien turhatutkijoiden alkoholitutkijoiden
puuhastelua ja tavallisen kansan holhoamista, viina pitää saada periaatteessa
eli hitaasti edeten k- ja s-marketteihin pirkkka- ja rainbow -viinoiksi

aivan kuin Saksassa ja Italiassa jne. eussa

Mutta arhinmäen jurrin jälkeen on syytä jokaisen vastata alkon
ja viinatutkijoiden hömpälle: opettakaa
kataisen hallituksen ministereitä juomaan ei taviksia

Äänestä

Paavo haluaa että kaikilla suomalaisilla olisi varaa tuhansien eurojen kelloon. Siksi ääni Lipposelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hymyssä suin kirjoitti:

siellä täällä,ja tottakai pitää hänellä myös olla tuhansien eurojen kello ranteessa,sellainen kuuluu ryyppäävälle urheiluministerille.

Ei meillä työttömillä köyhillä kannattajilla ole niin väliä,tärkeintä on että Paavo pärjää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu