Naiset kertokaapas tilanteissa kun olette pieraisseet vahingossa jossain nolossa paikassa. Ja muutkin kuin naiset saa kertoa jos ovat kuulleet naisen pieraisevan vahingossa.
Naisten vahinkopierut
5
664
Vastaukset
- musdpuur
Miksei ketään kiinnosta? Olenko muka ainoa, ja jos olen niin miksi?
- tahallaan haiseva
Olet ainoa, ja syytä sinun on parempi kysyä vaikka psykiatrilta, kun emme voi tietää, mikä sinua vaivaa.
- Anteeksi!
Pieraisin vahingossa pomon nokkaan kun, kuulin kehuja ja sain palkankorotuksen ja muutakin! Ja haisi hiton pahalle, eikä voinut tuulettaa. Häpesin ja pyysin kauniisti anteeksi.
- Anonyymi
Kaunis anteeksianto takaa potkut samana päivänä, sillä nöyristely on perseestä!
- Anonyymi
No, äidilläni oli hirveä kakkahätä bussissa matkalla kotiin, ja kun päästiin ulos bussista siltä pääsi ihan kamalat pierut. Se sanoi tosi epätoivoisella äänellä, että nyt on ihan hirveä kiire vessaan ja pikakäveltiin kotiin, mutta ei ihan ehditty. Noin kymmenen metriä ennen kotipihaa tuli housuun. Se sanoi, ettei pystynyt enää yhtään mitenkään pidättämään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031100- 64911
- 65869
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait229771Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698