Ukraina aloitti liikekannallepanon

Sipsit ja popcornit valmiiksi, kohta alkaa TV viihdettä parhaimmillaan...


http://www.ts.fi/uutiset/ulkomaat/602128/Ukraina aloitti liikekannallepanon reservilaiset palvelukseen
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Venäläiset menivät jo kymmenillä helikoptereilla sinne :) Kymmenillä helikoptereilla rajan yli kerralla ::)

Äänestä

France 24 ja koht popparit kaupasta sekä laatikko olitta. Viihdettä!

Äänestä

Kohta selviää, onko presidentti Niinistö onnistunut sotkemaan Suomenkin tuohon sotaan omilla Nato-diileillään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

Sipsit ja popcornit valmiiksi, kohta alkaa TV viihdettä parhaimmillaan...


http://www.ts.fi/uutiset/ulkomaat/602128/Ukraina aloitti liikekannallepanon reservilaiset palvelukseen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu