MIEHET JOTKA POLTTAVAT MAHORKKAA, EIVÄT ANTAUDU!

Late Lapista.

http://www.pohjolansanomat.fi/Ulkomaat/1194880993150/artikkeli/ukrainalaiskenraali keskella piiritysta me emme koskaan antaudu seuraa tilannetta.html

Hieno puku ja komia lakki, tuolla Ukrainalais eläkeläis kenraalilla ja jämäkän näköinen pappa!
Se on sotilaan puhetta jotta antauduta ei, vaikka tulisi mielenvikainen puttiini poikittain vastaan!
Tuolta idästä löytyy vielä oikeita MIEHIÄ, meillä täällä Suomessa huseeraa jopa puolustusministerinäkin sivari hintti punaisissa hintti housuissaan!

Late Lapista. SSSS Ry!

8

59

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TimTT

      Niin? Mitenkäs sitä siviili voisikaan antautua!?

      • Late Lapista.

        Nostamalla kädet pystyyn ! tai valkeata rättiä liehuttamalla !


        Late Lapista. SSSS Ry!


      • Late Lapista.

    • Late Lapista.
    • Late Lapista.

      15.1.2014 10:10

      Siis tuntia pitempään en muistanut että olen homo!

      Late Lapista. SSSS Ry!

      • toivo turusta

        Hai ! olen homo toivo turusta
        http://kukkahattutati.wordpress.com/2012/09/22/turkkilainen-raiskasi-ankan/

        Olen mustaturpa toivo turusta, alias iisakki inarista. elämäntehtäväkseni olen valinnut Lapin Laten aloitusten kyttäämisen ja feikkaamisen, se jobi viekin minulta 24 tuntia vuorokaudessa, viikosta viikkoon ja vuodesta toiseen! Voin silti toisinaan mustemman veljeni tuuratessa minua käydä turkissa helsaamassa sukulaisiani ja setäni ankkoja, niiltä saan ilmaista sexiäkin halutessani, setäni tosin ei oikein hyväksy sextailujani ankkatarhassaan!
        Lapin Latelle olen katkera koska hän vei vaimoni 1980 luvulla! ja möi senkin manneille!
        Jouluksi lähden jälleen turkkiin huppailemaan!

        Ongelmani on somaaleille tyypillinen suuripäisyys! Harvinaisen isopää se on minullakin, ja kun äiskäni ei saanut minua revastaan ulos synnytyksessään, riensi enoni joka oli jonkinlainen maaseppä apuun synnytykseeni!
        Eno veti minut somalian mustaan viidakkoon jonkinlaisilla pajapihdeillä, siinä touhussa sain vakavat vammat kallooni, jotka eivät parane koskaan, eli olen lopun ikääni täysi vajakki!
        uskotteko että vitu ttaa tämä ainainen vajakkina olo ???


    • Karri Kerimäeltä
    • etelän mies

      en tiennytkään että Raateentiellä Kainuussa on noin avarat ja vähälumiset maisemat.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3918
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      356
      3041
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      13
      1967
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      10
      1675
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1119
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      964
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      39
      884
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      831
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      70
      808
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      794
    Aihe