Eduskunta muuttui pakoloisleiriksi!!

Pala pakolaisleirien elämää tuotiin eduskuntaan

http://www.ts.fi/uutiset/kotimaa/604257/Pala pakolaisleirien elamaa tuotiin eduskuntaan

Voi, voi kun on rankannäköistä, yhyyy yhy yhyyy..
14102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Hersyvää naurua homojen tappamiselle nauranutkin istuu siellä leirissä, niin
" Humaanina " ,että saat.na noita hyysäreitä.

Äänestä
  • Kysykää somalilta mielipidettä homoista ja kuinka heitä pitäisi heidän mielestään kohdella.

    Äänestä

Taas ne heidän politiikkaansa tukemat sotavoimatko ne siellä teurastaa? Ja nyt pitää mediassa symppaa moraalisesti saatanan kieroutnutta touhua. Onko eduskunta täynnä aaseja?

Äänestä
  • Tuolla on oikeasti aivan käsittämättömän tuhaa sakkia. Pala Vtun paska mä en tarvi 200 liskokuningasta.

    Äänestä


  • ... kirjoitti:

    Tuolla on oikeasti aivan käsittämättömän tuhaa sakkia. Pala Vtun paska mä en tarvi 200 liskokuningasta.

    Älä loukkaa ainoata liskokuningasta, Jim Morrisonia tuolla sontaa jauhavalla laumalla.

    Äänestä

Eikö jo pitäisi tajuta, se tosi asia ettei nuo tule toimeen edes keskenään omassa
kulttuurissaan. Ei ne voi tulla toimeen täysin erilaisessa kulttuurissa ja vielä meidän " Vääruskoisten " kanssa.

Äänestä

Tämä taitaa olla sitä lobbausta!

Äänestä

Kyllä se on ihan sitä ihteään mamutusta. Nyt riittää nämä kiertoilmaukset ja aletaan puhua ihan siitä asioista omilla nimillään.

Äänestä
  • Tänään ylen 5 uutisissa puhuttiin siirtolaisista, kuvitusnauhalla näytettiin romanian ja bulgaarian mustalaisia.

    Siirtolaisia!!?????

    Äänestä

No perk.le ne on olleet ihmisten kiusana vuosisatoja pitkin Eurooppaa. Missä vaan on tarpeeksi hölmöjä niitä paapomaan ja maksamaan niiden elätys.

Äänestä

Voi helvetti,onko nää täysiä idiootteja.
Eikun siis ,tämähän on juuri esimerkki,mimmoisia idiootteja tuola
on.
Lukeneita ihmisiä teeskentelemässä paremman maailman puolesta.

helvetti,miten naivia.

Äänestä

Niimpä just joo. Nytkin on Suomeen tulossa yksi kiihko saarnaaja julistamaan homojen ja vääräuskoisten tappamista. Valtiovalta ja Supo vain hymistelevät hiljaa, ettei kunniakansalaiset suutu. Eikö todella löydy Suomesta mitään vastusta noille kiihko uskontojen touhuille Suomessa? Meitä " oikea uskoisia " pitäisi vielä olla enemmistö Suomessa?

Äänestä

Uups.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lyhtypylväs mielessä kirjoitti:

Pala pakolaisleirien elämää tuotiin eduskuntaan

http://www.ts.fi/uutiset/kotimaa/604257/Pala pakolaisleirien elamaa tuotiin eduskuntaan

Voi, voi kun on rankannäköistä, yhyyy yhy yhyyy..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu