Seurue tuhosi hotellihuoneen!

Miten seurue on yleensä päässyt hotelliin kirjautumaan? Hvetin seurueet. Yhteiskunta taas makselee näidenkin elättejen laskut. http://m.iltalehti.fi/uutiset/2014030918108390_uu.shtml
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Nuoriso" ja "seurueet" tekevät paljon pahaa tässä maassa. Pitäisikö ne hävittää tästä maasta?

Mitähän tuo "nuoriso seurue tarkoittaa"?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Stanan seurueet kirjoitti:

Miten seurue on yleensä päässyt hotelliin kirjautumaan? Hvetin seurueet. Yhteiskunta taas makselee näidenkin elättejen laskut. http://m.iltalehti.fi/uutiset/2014030918108390_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu