Oli kyllä niin huikea sarja! 12 jaksoa katottu ruutu.fi ja ei kyllä malttaisi odottaa seuraavaa kautta. Suosittelen lämpimästi. Ennennäkemättömiä juonenkäänteitä ja niin huikea tarina että katoin kaikki ekan jakson jälkeen putkeen. Sarja pyörii vaan päässä ja todella ei jaksas odottaa et näkee mitä tapahtuu seuraavalla kaudella. Koukuttavin sarja mihin olen ikinä törmännyt! Huhhuh!
Mustat lesket katottu! Huikea kausi!
17
226
Vastaukset
- Tosi jees
Oli kyllä hienointa tv tykitystä koko kausi. Katsottiin se myös ruutu.fi.
- koko sarjako?
Outoa jos voi katsoa etukäteen koko sarjan ruutu.fi:stä? Kun samaan aikaan näytetään viikottain vain yksi jakso kerrallaan telkusta? Vai mikä on homman nimi?
- Malla ja laura
Malla ja Pihla on suomen kauneimpia naisia. Ja onhan tuo Malla pirun hauska! Hyvät tissit kummallakin.
- Täydellistä soopaa
Onpa mielipiteitä, varmaan suoraan Nelosen työntekijöiltä.
Harvoin näkee sellaista epäuskottavaa, huonosti käsikirjoitettua, huonosti ohjattua ja huonosti näyteltyä sontaa.
Kyllä tulee ikävä ruotsalaisia ja tanskalaisia sarjoja.
Ja sitäpaitsi, äänitys on jälleen juuri niin huonoa kuin vain Suomessa pystytään.- HS-Nelonen paskaa
Ohjelman tuottaja käy täällä keskustelemassa itsekseen ja kehumassa lesbo-ohjelmaansa.
En varmasti edes vilkaise mitään Sanoma-Nelosen sarjaa. Homotusta ja mamutusta kuiteski vaa!
- Tasa-arvon puolesta
Uskomatonta skeidaa, näitä femakkojen miesvihasarjoja tulee yhä kiihtyvään tahtiin!
- tosi orhi
niinpä. miehet ovat aina rumia, tyhmiä, huonoja sängyssä, itsekkäitä, väkivaltaisia sikoja.
naiset taas ovat kauniita, älykkäitä, seksikkäitä, aivan mahtavia panoja, inhimillisiä yms.
luultavasti juuri siksi että jos asetelma olisi toisinpäin, femakkojen kiljuntaa ei kukaan jaksaisi kuunnella.
se siitä tasa-arvosta taas tälläkin kertaa...- hirveä ohjelma
Samaa mieltä olen, vaikka nainen olenkin, mutten feministi. Tasa-arvo ja kunnioitus toisiamme kohtaan pitää olla molemminpuolista.
- shit
PA SKAA!!
- Bigo Bongo
Onko nen neek....tä, ne lesket, kun ne on mustia.
- ei uponnut
Todella surkeaa näyttelyä naispuolisilta "näyttelijöiltä"
- Puuma on paras!
Minusta sarjan vanhin nainen kolmikosta, se 45 vee puumanainen, lyhyt tummatukka, on paras. Seksikkäin namupala. Saas nähdä kuinka monta opiskelijapoikaa hän saa sänkyynsä, uhkaukset ainakin ovat kovat.
- homopalstalle ->
Kukaan ei katso ohjelmaasi, vaikka täällä yrität sitä kehuskella. Toi on aika läpinäkyvää.
- Kökösti kirjoitettua
ja näyteltyä suomalaista "rikosdraamaa."
- Huono sarja
Ihan kamalaa lantaa koko sarja, mitä nämä käsikirjoittajat ja ohjaajat ovat mukamas? Ja sitten naisia pitäisi saada vielä huippuyritysten johtajiksi...?
Häh? - Erkki-Petteri Mälli
Pantiinko siinä, suomalaisissa filmeissä pannaan hyvin, aidon oloista kun kukaan ei osaa sängyssä näytellä.
- pashaa
Jotenkin tuuntuu, että vaimot vähän välittivät miehiensä kuolemasta????
Eikös tuolla poliisilla alkaa hälytyskellot soimaan.
Huonoa daamaa_______________.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1502064Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3071759- 931577
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois801231Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001220- 671160
- 251081
- 481017
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73976Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei23957