Jos ei poliisi (=valkokaarti) pysty siihen, niin Venäjän erikoisjoukot tulevat paikalle.
Venäläisten turvallisuus taattava suomessa
10
112
Vastaukset
- Väärä foorumi!
Miten tämä liittyy erityisesti Tampereeseen?
- peskää ite pyykkinne
Surf = poliisi, valkokaarti, suomen lain valvoja
Omo = Ryssän gestapå, neuvostovenäjän erikoisjoukot, Putin yli lain - löl4094
Niinhän jo vuosikymmeniä sitten nämä Erkoisjoukot yrittivät tulla paikalle
toisin kävi.Historia kertoo kaiken. - voi luottaa
Kyllä Suomessa lainsäädäntö, sen toimeenpano ja riippumaton oikeuslaitos toimivat demokraattisesti ja yhdenvertaisesti kaikkia kohtaan. Korruptio julkishallinnosta on kitketty pois.
- Väärä foorumi!
Vitsipalsta on toisaalla!
- 400 €
Väärä foorumi! kirjoitti:
Vitsipalsta on toisaalla!
Juu en ole mustalainen, mutta haluan silti hamerahan, se olisi tasa-arvoa.
- ihmisiä kaikki
Kaikkien ihmisten turvallisuus on taattava Suomessa. Venäläiset eivät voi olla erityisasemassa. Aloittamasi ketju on siis turha.
YYA takaisin
- Kunniottaa
Venäläisiä sorretaan suomessa. Katsotaan halveksuen ja vähätellään me puhumme venäjä. Venäjä on suuri maa ja vanha kulttuuri. Venäjä on suomen äitimaa.
- suuri ja mahtava
Venäläiset ylimielisyydessään sortavat pienimpiään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1041066
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt581015Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61830Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa144808- 65695
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel103591Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto89581- 78551
- 53537
- 39528