Johan Bäckmanin uskottavuus

Jokaiselta medialta menee heti täysin uskottavuus, kun se ottaa Johan Bäckmanin hullunhorinat vähänkään todesta.
9103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

täysi vääristelijä ja valehtelija r*ssän kätyri koko läskimooses. Pellekategoriaan joutaa. Venäjähän sille palkan maksaa. Aivan mahdoton tyyppi.

Äänestä
  • Mikäs herraa pännii, taidat olla Suomen eliitin vasikka joka ei osaa nähdä kansan parasta.
    Et ole näyttänyt toteen mitä Bäckman on valehdellut tai vääristellyt, keskustellaan nyt siitä ja jatketaan sen jälkeen eteenpäin.

    Tässä yksi valtamedian valheista ja pahimmista sellaisista:

    http://www.verkkomedia.org/news.asp?mode=2&id=10063

    Äänestä

  • Kuka Valehtelee kirjoitti:

    Mikäs herraa pännii, taidat olla Suomen eliitin vasikka joka ei osaa nähdä kansan parasta.
    Et ole näyttänyt toteen mitä Bäckman on valehdellut tai vääristellyt, keskustellaan nyt siitä ja jatketaan sen jälkeen eteenpäin.

    Tässä yksi valtamedian valheista ja pahimmista sellaisista:

    http://www.verkkomedia.org/news.asp?mode=2&id=10063

    Helsingin poliisi "Kuka valehtelee" on todettava olevan häviäjien puolella, kun voidaan todeta puoltavan jopa Johan Bäckmannia.

    Äänestä

Kaikkien Natoa vastustavien desanttien uskottavuus on vähäistä.

Äänestä

KÄPYKAARTILAINEN, joka haluaa tehä ROTANTYÖTÄ valtioiden välillä !!!

Eikä muuta osannu, kuin lisätä ongelmia, entisten lisäksi, joten on ihmeperseen nuoleskelija koko tyyppi !!!

Mennä känkkäsee valittamaan venäjälle kaikista asioista, jotka venäjäläiset on itse aiheuttanu, tänne tullessaan !

Äänestä

ottoville kuusisesta .....bäckman yrittää matkia samoja linjoja.
tuskin sitä kuitenkään kremliin haudataan.
eli isänmaanpetturi pahimmasta päästä.

Äänestä

Astahovin ja muiden kaltaistensa kaveri. Vastenmielinen konna.

Äänestä

Minä olen ihmetellyt hemmetisti sitä, ettei Bäckmania haasteta käräjiin" kiihotuksesta kansan ryhmää vastaan"
Siis, miksei??????
Jos joku, niin se olis tehtävä pikimmin.
Ihan suu moilasena, että mitä vit.......ua Suomessa oikeen tapahtuu?????

Äänestä
  • Suomi vois ottaa mallia Ukrainasta ja luopua jostakin. Ehdotan Johan Bäckmania.. Ei ansaitse Suomen kansalaisuutta..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


= 0 kirjoitti:

Jokaiselta medialta menee heti täysin uskottavuus, kun se ottaa Johan Bäckmanin hullunhorinat vähänkään todesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu